Архів новин за 7.03.2017

Клуб гіпертоніків – у полтавській лікарні оголосили цикл лекцій для пацієнтів

Щотижня у навчально-практичному центрі 2-ї амбулаторії сімейної медицини проводять інформаційні заняття з різних тем. Лікарі кажуть: у такий спосіб вирішили боротися із необізнаністю людей з питань власного здоров'я.

7 березня 2017, 09:45

Німецькі інвестори знову думають про Україну

До України повертаються інвестори. Принаймні, за даними Німецько-української промислово-торговельної палати, німецький бізнес починає знову цікавитись українським ринком.

7 березня 2017, 10:54

Цьогоріч, можливо, востаннє 8 березня буде вихідним днем

Процеси декомунізації докотилися і до жіночого свята. Його називають пережитком радянських часів, днем боротьби за свої права представниць найдавнішої професії. Тим часом жінки із такою переоцінкою цінностей не згодні. Напередодні 8 Березня ми поспілкувалися із представницями прекрасної статі у військовій формі і запитали – чи потрібен їм законний жіночий день.

7 березня 2017, 11:03

ЦЕ ВЖЕ ІСТОРІЯ: 7 березня 2012. До жіночого дня у полтавському виші провели конкурс краси серед...чоловіків

Пять років тому напередодні 8 Березня у педагогічному університеті відбувся конкурс краси і талантів серед чоловічої половини студентства.

7 березня 2017, 11:25

Чи стануть ліки більш доступними для українців?

Українське міністерство охорони здоров'я обмежило ціни на низку медпрепаратів. Однак виробники медикаментів не згодні знижувати їхню вартість.

7 березня 2017, 11:30

У палаці дозвілля «Листопад» зібралася прекрасна половина міста

Жіноцтво привітав міський голова Олександр Мамай. На гостей чекало чимало сюрпризів, розіграш 20 путівок на двох до Львова і святковий концерт.

7 березня 2017, 12:59

Команда СДП – на захисті підприємців, української землі та екології

Команда Соціал-демократичної партії на сесії обласної ради домоглася прийняття низки важливих рішень для життя Полтавщини. Депутати від цієї фракції виносили на розгляд своїх колег звернення щодо продовження мораторію на продаж землі, зменшення податкового навантаження для підприємців, боротьби із львівським сміттям в області.

7 березня 2017, 13:18

Лише 5% українських доріг відповідають нормам

Решту треба ремонтувати. Два тижні тому в Полтавській області після зими запустили два асфальтні заводи та почали лагодити шляхи. У службі автомобільних доріг запевняють, що вже залатали близько 10 тисяч квадратних метрів.

7 березня 2017, 13:41

Україна проти Росії: конфлікт дійшов до вищого суду ООН

Яскраві люстри і вітражні вікна, через які світло ллється до судової палати Палацу миру в Гаазі - цілком прийнятна велична арена для процесу, який може стати ключовим моментом в затяжному конфлікті

7 березня 2017, 14:26

Нежіночі професії: у Козельщині полтавка випадково пов'язала долю з автодором

Ремонтують полтавські автошляхи не лише чоловіки. Нам вдалося знайти жінку, яка неочікувано для себе пов'язала своє життя із цією службою. І не лише не пошкодувала про такий вибір, а й навпаки, – за роки так звиклася, що нині не може уявити себе на іншій роботі. Одну із представниць нежіночої професії мої колеги напередодні жіночого свята провідали у районному центрі – Козельщині.

7 березня 2017, 14:33