Архів новин за 3.03.2017

Українців уже заносять до червоного реєстру, а згодом перенесуть до зеленого

Цього вимагає реформування медицини. У Полтавській області, зокрема, вже працюють над створенням таких списків, аби побачити, скільки хворих мають обслуговувати на певних територіях. Чим різняться ці два реєстри, та до якого часу все ж надаватимуть первинну допомогу, навіть якщо ви не уклали договір з сімейним лікарем, – розповів на брифінг начальник Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак.

3 березня 2017, 12:07

Україна шукає вихід

У влади України досі немає чіткої відповіді, як повернути Крим та реінтегрувати Донбас. Активісти та експерти розробляють власні варіанти стратегії з цього питання.

3 березня 2017, 12:52

Це ВЖЕ ІСТОРІЯ: 3 березня 2015. НАШЕ МІСТО СТАЛО ПІОНЕРОМ У НОВОМУ ПРОЕКТІ ПО БОРОТЬБІ З ВІЛ/СНІДОМ В УКРАЇНІ

Два роки тому цього дня до Полтави завітали фахівці проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

3 березня 2017, 13:09

Голова ДФС затриманий. Біля його палати чергують працівники НАБУ

Затримання відбулося на території клінічної лікарні «Феофанія». Вранці того ж дня (2 березня) детективи НАБУ розпочали обшуки у приміщенні Головного Управління ДФС. 

3 березня 2017, 13:13

В.Гройсман з регіональними журналістами говорив про реформи

У четвер у Києві відбулася конференція для представників регіональних ЗМІ, під час якої обговорювали головні реформи, що чекають на українців вже цього року. Серед спікерів – Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Посол США в Україні Марі Йованович.

3 березня 2017, 14:01

У Полтаві вшанували пам'ять Миколи Гоголя

Письменницькі твори, фотографії, афіші, квитки, навіть керамічні роботи – у Полтаві відкрили виставку, присвячену 165-й річниці з дня смерті Миколи Гоголя. Понад 50 світлин, і в кожній відчувається присутність талановитого земляка.

3 березня 2017, 14:41

Поліцейські Полтави затримали чоловіка, який продавав "метамфетамін"

Працівники відділення поліції № 1 міста Полтава затримали чоловіка, який виготовляв та збував на території міста психотропну речовину «метамфетамін». Оперативники затримали зловмисника «на гарячому» - під час збуту чергової партії товару.

3 березня 2017, 14:46

Рік тому, 5 березня, у Полтаві почала роботу нова поліція

Чому в патрульних некомплект особового складу та так багато на службі жінок – головний коп Полтави відповів на запитання журналістів. Прес-конференцію у відомстві скликали з нагоди річниці появи в місті патрульної поліції.

3 березня 2017, 15:50

Університет економіки та торгівлі випустив магістрів

Понад дві з половиною сотні магістрів отримали дипломи Полтавського університету економіки і торгівлі. 94 з них – відмінники. Серед випускників – представники різних областей України та Далекого зарубіжжя.

3 березня 2017, 16:24

Цікавим дозвіллям рятують підлітків полтавські благодійники

Замість читати нудні лекції задля профілактики негативних явищ, вони вирішили пропонувати тінейджерам із ПТУ ігри в теніс, боулінг чи участь у цікавих заходах. Досвідом поділилися з колегами із соціальних служб.

3 березня 2017, 16:45