Архів новин за 9.02.2017

В обласній бібліотеці пройшов захід «Година проти раку»

«Година проти раку» – в обласній бібліотеці студенти медколеджу провели захід для учнів полтавської школи. Його принагодили до Всесвітнього для онкохворих. Що кажуть про рак лікарі та про те, як тяжка хвороба може змінити людину, – у сюжеті Олени Ляшенко.

9 лютого 2017, 15:42

Афганець із Полтави отримав відзнаку Президента України

Афганець із Полтави отримав відзнаку Президента України. Пам'ятну медаль до 25-ї річниці виведення військ із Афганістану вручили Сергію Родьку. Разом із ним нагороди від обласної спілки афганців отримали ще кілька інтернаціоналістів.

9 лютого 2017, 15:44

На Полтавщині чоловіка затримали під час спроби продати зброю

Три автомати, два пістолети та набої до них: на Полтавщині чоловіка затримали під час спроби продати зброю. Звідки вона з'явилася у нього, нині з'ясовує слідство. 

9 лютого 2017, 15:46

До Полтави завітав голова Фонду «Східна Європа» Віктор Лях

До Полтави завітав голова Фонду «Східна Європа» Віктор Лях. Мета візиту – можлива участь громад області у програмах Фонду. На сьогодні структура співпрацює з провідними світовими грантовими організаціями, серед яких – Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародний фонд «Відродження».

9 лютого 2017, 15:47

Полтавці дедалі частіше обирають робітничі професії

Слюсар чи художник? Кухар чи музикант? Яка з цих професій гарантує стабільний прибуток? Полтавська молодь все частіше робить ставку на робітничі професії. Навіть творчі представники молодого покоління балансують між здобуттям реальної освіти та мистецьким покликом. Подробиці – далі в сюжеті.

9 лютого 2017, 15:49

У будинках без теплових лічильників за січень мешканці сплатять менше, ніж у тарифі

У січні полтавці, будинки яких не обладнані тепловими лічильниками, сплатять за тепло менше, аніж було закладено у діючому тарифі. Усе через застосування Постанови Кабінету Міністрів України, прийнятої наприкінці 2015 року. У ній йдеться про необхідність коригування цих нарахувань, залежно від температури зовнішнього повітря. У платіжках споживачів вартість опалення змінюється в більший чи менший бік в залежності від фактичної температури повітря та її показників у відповідному місяці, закладених в тариф. Ситуацію із коригуваннями нашим журналістам роз'яснювали на підприємстві «Полтаватеплоенерго».

9 лютого 2017, 15:50

У Полтаві презентували портал, який дозволяє контролювати бюджетні гроші на будівництво

Контроль за використанням бюджетних коштів на будівництво – за допомогою кількох кліків на комп'ютері. У Полтаві презентували портал «Будуємо прозоро!». Цю інформацію звичайні громадяни могли отримати і раніше, проте за допомогою нового порталу зробити це можна, навіть не встаючи з дивану. Як працює сайт, та хто з інших областей України вже зацікавився цим нововведенням, – на прес-конференції розповіли його творці.

9 лютого 2017, 15:52

Колишню залізничну, а нині – 3 МКЛ з робочим візитом відвідав Олександр Мамай

Колишню залізничну, а нині – третю міську лікарню з робочим візитом сьогодні відвідав мер Олександр Мамай. Ще минулого року лікарня перейшла до комунальної власності і фінансується з міського бюджету. За словами мера, з цьогорічної казни на неї виділили 10 млн гривень. Подробиці – у сюжеті Аліни Красільнікової.

9 лютого 2017, 16:00