Архів новин за 8.02.2017

Схуднути без шкоди для організму: реально, чи ні?

Новорічні свята уже минули, а от набрані під час них кілограми не поспішають нас залишати. Та, щоб встигнути до літа отримати гарну фігуру, про бажаний результат слід подбати заздалегідь. А про те, як позбутися зайвої ваги, не нашкодивши власному організму, дізнавалася Аліна Красільнікова.

8 лютого 2017, 17:10

У Полтаві вбили чоловіка

У Полтаві вбили чоловіка. Причиною смерті стало ножове поранення, нанесене під час сварки з його товаришем. Підозрюваного у скоєнні вбивства правоохоронці затримали.

8 лютого 2017, 17:10

Лікарі протестували одне одного на ВІЛ

Лікарі протестували одне одного на ВІЛ. У Полтаві стартували навчання медиків сімейної медицини, під час якого вони не шкодували власної крові, щоб отримати практику. Протягом нинішнього місяця більше сотні лікарів та медсестер первинної ланки Полтавщини проконсультують та навчать користуватися тестами на ВІЛ, аби надалі вони допомагали пацієнтам визначити статус і знати, що з цим робити далі.

8 лютого 2017, 17:11

Допомога тим, хто цього найбільше потребує зараз

Допомога тим, хто цього найбільше потребує зараз. На Схід до Авдіївки вирушила чергова партія «гуманітарки» з Полтави. До її збору долучилися  представники влади, підприємці, звичайні полтавці.

8 лютого 2017, 17:14

Атовці, які брали участь у бойових діях, мають шанс на кар'єрне зростання

Атовці, які брали участь у бойових діях, мають шанс на кар'єрне зростання. У навчальному центрі військ зв'язку Збройних сил України готують миротворців. Робота військовим у різних країнах світу вимагає досвіду та відмінного знання іноземної. Як готують миротворців у Полтаві – в сюжеті Олени Ляшенко.

8 лютого 2017, 17:15

У Полтаві шукають нові ідеї

У Полтаві шукають нові ідеї. Стосуватись вони мають розвитку міста, так, аби користувались ними багато людей і це приносило економічний «плюс» громаді. Пропозицій чекають і від підприємців, і від звичайних громадян, які можуть підказати, що змінити на краще. Підтримати ідеї готові канадці – сумою у 100 тисяч доларів.

8 лютого 2017, 17:16

У Полтаві показали фільм «Піски. Лицарі неба»

У Полтаві показали фільм «Піски. Лицарі неба». До нас його бачили у Дніпрі, Кривому Розі та інших містах України. Це документальна стрічка про загиблих бійців полку «Дніпро-1», на її показ зібралася повна зала військових.

8 лютого 2017, 17:33