Архів новин за 7.02.2017

Відпочивати в Україні дорожче, ніж за кордоном

Відпочивати в Україні дорожче, ніж за кордоном. Таку інформацію озвучують туроператори. Причому відпочити біля моря дешевше, ніж на гірськолижному курорті. Які країни цікавлять полтавців, та що скільки коштує – дивіться в сюжеті.

7 лютого 2017, 16:56

Понад 300 джерел про Краєзнавчий музей

Понад 300 джерел про Краєзнавчий музей. В обласній бібліотеці презентували бібліографічний покажчик, де зібрана максимальна кількість книг, періодичних видань, присвячених історії музею, його засновникам та фондам. Більше про новий збірник – у наступному сюжеті.

7 лютого 2017, 16:59

У Полтаві на чоловіка напали та побили, щоб забрати... цигарки

У Полтаві на чоловіка напали та побили, щоб забрати... цигарки. Окрім тютюнових виробів, зловмисники прихопили ключі від квартири своєї жертви, проте далеко втекти їм не вдалося. «Гарячим слідом» їх затримали правоохоронці. 

7 лютого 2017, 17:01

Чай від сусідів, їжа з мультиварки – полтавці другий тиждень живуть без газу

Другий тиждень без газу. У полтавській дев'ятиповерхівці за чаєм ходять до сусідів, а їжу готують у мікрохвильовках чи на куплених електроплитах. Причина – аварія труби, яку не можуть полагодити. Бо газопровід належить ГЖЕО, а його вміст дає «Полтавагаз». Перший не усуває несправність, бо не має фаху, а другий – бо не має права таку послугу надати людям. А щоб укласти цей самий договір на послугу, людей запевнили: комунальники не мають грошей. Чи вирішать таки проблему – розбиралися наші журналісти.

7 лютого 2017, 17:03

Школярі зібрали передачу полтавцям під Авдіївкою

30-а полтавська школа зібрала допомогу полтавцям, які зараз на передовій. Діти з батьками зібрали грошей, вчителі поцікавилися у волонтерів, що краще купити. А сам процес передачі речей перетворили на цікавий урок з історії для старшокласників.

7 лютого 2017, 17:07

Більше жовтого і нового: для полтавців запускають ще 5 тролейбусів

У Полтаві побільшає жовтого кольору. І нового транспорту. У вівторок із тролейбусного депо вперше виїхали на маршрути 2 закуплені тролейбуси. Ще 3 готуються зробити це за кілька тижнів. А вже навесні керівники міста обіцяють протестувати нічні рейси. Більше знає Інна Безугла.

7 лютого 2017, 17:09