Архів новин за 6.02.2017

Творчість довжиною у шість десятиліть

Творчість довжиною у шість десятиліть. І цей зріз можна побачити в одній виставковій залі. У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрили персональну виставку відданого полтавця Віктора Трохимця-Мілютіна. Мистецтвознавцям вдалося хронологічно упорядкувати 160 робіт художника. І таке насичення, кажуть, виставку тільки підсилює.

6 лютого 2017, 16:13

Кращі шевченкознавці отримали нагороди

Кращі шевченкознавці отримали нагороди. У Полтаві визначили переможців обласного етапу конкурсу, присвяченого творчості Великого Кобзаря. Усього грамоти та подарунки отримали 34 талановитих та креативних учнів і студентів. Із переможцями спілкувалися наші журналісти.

6 лютого 2017, 16:14

У Полтаві відбувся вечір пам'яті Кузьми

2 роки без Кузьми: у Полтаві відбувся вечір пам'яті музиканта Андрія Кузьменка, який у лютому 2015-го загинув в автокатастрофі. У бібліотеці для юнацтва імені Гончара співали легендарні пісні гурту «Скрябін», цитували рядки із книг, написаних Андрієм Кузьменком, згадували найяскравіші моменти із його життя.

6 лютого 2017, 16:16

Полтавці підтримали Авдіївку червоними стрічками та плакатами

Полтавці підтримали Авдіївку червоними стрічками та плакатами. На Соборному майдані біля пам'ятника Іванові Мазепі цими вихідними відбулася акція за мир. Таким чином, кажуть її організатори, вони прагнули показати, що мешканцям нашого міста не байдуже те, що відбувається нині у «найгарячішій» точці АТО – Авдіївці.

6 лютого 2017, 16:17

57-річний полтавець розбещував неповнолітніх

57-річний полтавець розбещував неповнолітніх. У соціальних мережах чоловік знайомився з дівчатами, пропонував зустрітися та знятися у відео порнографічного характеру. Потім ці матеріали розповсюджував в Інтернеті. Яке покарання нині може загрожувати йому за ці дії – у наступному сюжеті.

6 лютого 2017, 16:19

Полтавські художники влаштували аукціон на користь онкохворої дівчинки

Полтавські художники влаштували аукціон на користь онкохворої дівчинки. У Каті Попової – рак крові найтяжчої форми. Дівчинка зараз на лікуванні у Києві, їй потрібна вартісна операція з пересадки кісткового мозку. Щоб зібрати гроші, люди мистецтва виставили на продаж більше 20 картин у галереї «Арт-місія».

6 лютого 2017, 16:20

Полтавці просять дати шанс їм вижити

Врятуйте підприємців. Полтавці просять і вимагають допомогти їм не знищувати малий бізнес, а дати шанс вижити. Сплачувати податки, які з цього року зросли в рази, кажуть, не під силу. Люди запевняють: наразі більшість із них планують просто закривати власну справу. Щоб заявити про себе, на початку тижня вийшли на мітинг до обласної адміністрації та навіть прорвалися на зустріч із керівниками області. Що знайшли підприємці у коридорах адміністрації – дивіться далі.

6 лютого 2017, 16:21