Архів новин за 3.02.2017

Філософський погляд, поєднаний з метафорами та українською самобутністю

Філософський погляд, поєднаний з метафорами та українською самобутністю. Свою ювілейну виставку у Художньому салоні представив Володимир Бенфіалов. Експозиція увібрала в себе роботи різних років, різних напрямків та стилів.

3 лютого 2017, 16:40

Домашній зоопарк, що потребує допомоги

Домашній зоопарк, що потребує допомоги. Майже 40 бездомних тварин знайшли притулок у полтавки. Коти, собаки і навіть дві лелеки мешкають у Людмили Юкальчук удома. Щоденна турбота, годування, медична допомога – все лягло на плечі пенсіонерки. Як жінка вправляється з міні-притулком – бачила Катерина Залєвська.

3 лютого 2017, 16:42

30 благодійників та один проект

30 благодійників та один проект. «Ялинка янголів» об'єднала 30 волонтерів. Останні збирали янголів, чергували біля ялинки та вручали подарунки. На меті у кожного з них – віддати частинку себе задля щастя тих, хто цього особливо потребує. Про небайдужих людей та їхню діяльність – далі в сюжеті.

3 лютого 2017, 16:42

В одній із лікарень Полтави жінка залишилася без золотого ланцюжка

В одній із лікарень Полтави жінка залишилася без золотого ланцюжка. Дороговартісну прикрасу у коридорі лікувального закладу з її шиї зірвав невідомий та зник. Проте потерпіла вчасно звернулася до поліції. Зловмисника вдалося затримати.

3 лютого 2017, 17:02

Побороти туберкульоз: Полтавщина щороку отримує препаратів на 7-8 мільйонів гривень

Реформування української медицини не тільки зачепило сімейних лікарів, профільних фахівців і «швидку». В новому форматі працюють спеціалізовані заклади. Зокрема, полтавський протитуберкульозний диспансер. І терміни, і схеми лікування, кажуть, за 5 років змінились докорінно. А багатьох пацієнтів, наприклад, взагалі більше не тримають у медзакладах,
хоча мають сучасну апаратуру для безпеки. І такий метод називають більш успішним. Чому – розповість Інна Безугла.

3 лютого 2017, 17:03

Полтавці збирають гуманітарну допомогу на Авдіївку

Полтавці збирають гуманітарну допомогу на Авдіївку. У місті розгорнули три пункти збору, працюють поодинці і волонтери. Потрібно багато: від ліків до будматеріалів. Куди нести, та що скоро поїде на Схід – дивіться в сюжеті.

3 лютого 2017, 18:22