Архів новин за 2.02.2017

Слідчі Полтавщини підбили підсумки своєї роботи за перший місяць 2017 року

Слідчі Полтавщини підбили підсумки своєї роботи за перший місяць 2017 року. Відповідна нарада відбулася під головуванням заступника начальника поліції області – начальника слідчого управління Сергія Чижа.
За високі результати в роботі на початку наради останній відзначив керівників слідства Оржицького відділення Максима Зацеркляного та Машівського – Артема Денисенка.
Основною темою обговорення стали проблемні питання, які виникають в роботі слідства, та шляхи їх вирішення. Також розглянули координацію спільних дій та зусиль поліції і прокуратури задля підвищення ефективності у розслідуванні кримінальних проваджень.

2 лютого 2017, 16:34

В Україні – сплеск менінгококової інфекції

В Україні – сплеск менінгококової інфекції. Одна дитина загинула, повідомляють ЗМІ. Хвороба починається раптово і особливо небезпечна для дітей. Наші лікарі заспокоюють: у Полтаві хворих не зафіксовано, але просять бути уважними. Олена Ляшенко – далі.

2 лютого 2017, 16:35

Керувати конфліктами і працювати без стресу: працівників міськвиконкому відправляють на навчання

80% ділових конфліктів переростають в особисті. Фахівці підрахували, що це впливає і на взаємодію у роботі підрозділів органів місцевого самоврядування, і на надання послуг населенню. Зважаючи на такі психологічні дані, у Полтаві вирішили навчати працівників міськвиконкому. Перший семестр уже стартує і продовжиться він до липня. Чого саме вчитимуть і за чиї гроші – дивіться у нашому матеріалі.

2 лютого 2017, 16:36

Харківський бабак спрогнозував ранню весну

Пухнасті пророки. Бабак Філ у США передбачив довгу зиму, харківський Тимко – ранню весну. Полтавська лисиця Аліса також приєдналась до синоптиків. Чи є зв'язок між тваринами та природою, та чи вірять полтавці у народні прикмети – далі у сюжеті.

2 лютого 2017, 17:01

У Полтаві хочуть замахнутись на тримільйонну модульну амбулаторію

У Полтаві хочуть замахнутись на модульну амбулаторію. Тобто, зібрати і встановити вже готову конструкцію. Про це розповіли керівники міста під час відкриття нової амбулаторії у мікрорайоні Боженка. Там з'явився один з найбільших закладів сімейної медицини, адже у ньому планують обслуговувати сім з половиною тисяч людей. Крім звичних процедур, мають швидкі тести та інтернет. Витратили на все мільйон 300 тисяч гривень. Побачили останні новинки і дізнались про вартість нових планів Інна Безугла та Євген Чорний.

2 лютого 2017, 17:02