Архів новин за 15.02.2017

Українським бізнесменам є куди поскаржитись

Українським бізнесменам є куди поскаржитись, якщо вони страждають від тиску чи незаконних дій податківців, правоохоронців або представників влади. Мало кому відомо, однак майже 2 роки тому в Україні запрацювала Рада бізнес-омбудсмена, і за отриманими скаргами підприємців їм вдалося компенсувати понад 8 мільярдів гривень. На що ж скаржаться представники бізнесу, і як впливають на відповідні органи працівники Ради – у Полтаві особисто розповів під час візиту бізнес-омбудсмен України. 

15 лютого 2017, 12:58

Полтавський міський відділ освіти підозрюють у корупції

Із вересня минулого року Аналітичний центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» у співпраці із Східноукраїнським центром громадських ініціатив та Полтавським інститутом фінансів моніторили публічні закупівлі в освітніх закладах Полтавщини. Перевірка виявила антиконкурентні узгоджені дії учасників процедури.

15 лютого 2017, 13:35

Шинами змусять перерахувати пенсії

Пенсійний фонд в оточенні. Сотні полтавців під його приміщенням вкотре збираються на акцію протесту. Це пенсіонери, які колись були військовими та правоохоронцями.

15 лютого 2017, 16:15

Комп'ютерна техніка як знаряддя злочину

Працівники Полтавського відділу спільно з патрульними поліцейськими провели два санкціоновані обшуки у Шевченківському районі міста. У приміщеннях, розташованих по вулиці Героїв Чорнобильців та Небесної Сотні, полтавцям незаконно надавали послуги грального бізнесу.

15 лютого 2017, 16:30

15 лютого – релігійне свято Стрітення Господнього

У Свято-Андріївському храмі Полтави цього дня попри будній день людно.

15 лютого 2017, 16:37

До Полтави прибули представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

У Полтаві відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ. За словами спостерігача Місії Вінсента Годбійона, до цього подібний візит був більше року тому.

15 лютого 2017, 16:51

Полтавщина у задзеркаллі

Природа Полтави у дзеркалах річок, озер та інших водойм – Володимир Коротков представив глядачам свої фотографії.

15 лютого 2017, 17:05

Полтава у скорботі

Година до покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Останні приготування: до блиску натирають меморіал, військовий оркестр налаштовує інструменти, тим часом вже збираються люди. Пані Тетяна прийшла однією із перших. Жінка й сама 2 роки перебувала в афганському місті Пулі-Хумрі.

15 лютого 2017, 17:29