Архів новин за 13.02.2017

Картини, які хочеться спробувати на смак

Картини, які хочеться спробувати на смак. Художниця із Кременчука Тетяна Шуляк у галереї «АРТ-Місія» презентувала виставку «Карамельні кольори». Вона об'єднала 29 абстрактних робіт, насичених яскравими відтінками. На виставці побувала і наша знімальна група.

13 лютого 2017, 16:22

Віктор Бабенко запрошує до своєї «Арт-лабораторії»

Віктор Бабенко запрошує до своєї «Арт-лабораторії». Саме таку назву отримала персональна виставка художника у Галереї мистецтв. Цю експозицію її автор називає експериментальною, проте такою, яка має право на життя. Особливості виставки – абсолютна рівновага, лаконізм та суцільний концепт.

13 лютого 2017, 16:24

Полтавський історик написав книгу за матеріалами розсекречених архівів СБУ

Полтавський історик написав книгу за матеріалами розсекречених архівів СБУ. Трагедія кобзарів, зіньківська катівня, підпільний визвольний рух на Полтавщині – автор стверджує, що інформація, яку він оприлюднив, досі ніде не звучала. На презентації видання була наша знімальна група.  

13 лютого 2017, 16:25

Полтавщина готується до відзначення ювілейних дат, пов'язаних із Самійлом Величком

На 2020 рік припадає два ювілеї, пов'язані з ім'ям нашого земляка, літописця Самійла Величка. Це 350-річчя від Дня народження та 300-ліття від часу створення його славетного «Літопису». Цьогоріч з нагоди його Дня народження у Полтавському Краєзнавчому музеї пройшла конференція «Батьківщина найвизначнішого літописця козацької доби Самійла Величка – село Жуки».

13 лютого 2017, 16:26

Полтавка першою в Україні зареєструвалась на основну сесію ЗНО-2017

Попереду всіх! Полтавка першою в Україні зареєструвалась на основну сесію ЗНО-2017. Інші потенційні учасники тестування з Полтавської області також не зволікають: реєструються, повторюють правила, ходять на факультативи. Тим часом вчителі намагаються створити найсприятливішу атмосферу для дітей. На що полтавська молодь витрачає останні місяці перед ЗНО – дізнавалася Катерина Залєвська.

13 лютого 2017, 16:28

У Кременчуці з'явилися два нових поліцейських приміщення

У Кременчуці з'явилися два нових поліцейських приміщення. У центральній частині міста створили новий опорний пункт дільничного, а у мікрорайоні Молодіжний – відділення поліції. Як оновлені приміщення сприятимуть підвищенню якості роботи правоохоронців – у наступному сюжеті.

13 лютого 2017, 16:29

Ще одна меморіальна дошка воїну-афганцю з'явилася у Полтаві

У Полтаві відкрили меморіальну дошку Олександрові Бідному, який загинув в Афганістані. Пам'ятний знак з'явився на школі, де колись навчався воїн. Ініціаторами встановлення цієї дошки виступили побратими загиблого.

13 лютого 2017, 16:32

Полтава разом зі світом відзначає День презерватива

Полтава разом зі світом відзначає День презерватива. Традиційна акція зібрала безліч молоді у центрі міста. Хтось робить селфі із кондоменом, хтось набирає повні кишені контрацептивів, але байдужих тут не зустрінеш. Як 2 тисячі «гумових захисників» знайшли своїх власників, бачили і наші журналісти.

13 лютого 2017, 16:55