Архів новин за 10.02.2017

Фотохудожники Полтави прозвітувалися перед шанувальниками виставкою

Фотохудожники Полтави прозвітувалися перед шанувальниками виставкою. Експозиція «Мелодія українського пейзажу» відкрилася у літературно-меморіальному музеї імені Котляревського. Вона зібрала кращі твори членів обласної спілки фотохудожників. 

10 лютого 2017, 17:29

Музичний подарунок до Дня закоханих

Музичний подарунок до Дня закоханих. Полтавський симфонічний оркестр вкотре підготував музичну програму до Дня святого Валентина. Оригінальність – головна риса концерту. Врахувавши всі смаки неодноманітної аудиторії, музиканти дивували рок-хітами. Не забували й про класичні твори. Як все було – бачила Катерина Залєвська.

10 лютого 2017, 17:33

У Полтаві пройшла звітна конференція «Асоціації фермерів і приватних землевласників відродження Полтавщини»

Сьогодні у Полтаві пройшла звітна конференція «Асоціації фермерів і приватних землевласників відродження Полтавщини». На порядок денний винесли 8 питань, серед яких – звіт голови обласної асоціації.

10 лютого 2017, 17:44

Від безпечності йогуртів – до аналізу блогів

Від безпечності йогуртів – до аналізу блогів. Полтавські школярі розпочали змагання в обласному етапі Конкурсу-захисту робіт Малої академії наук. Цьогоріч до обласного центру приїхало понад 600 учасників з цікавими дослідженнями. На урочисте відкриття другого етапу Конкурсу до Полтави приїхав і президент Малої академії наук України, і поет-легенда Дмитро Павличко.

10 лютого 2017, 17:45

Тяжкохвору дівчинку рятують спецпризначенці

Тяжкохвору дівчинку рятують спецпризначенці. Бійці батальйону «Полтава» здали кров для Каті Попової. У дитини – найтяжча форма раку. Допомагати узялися навіть ті, хто її не знає. Сусіди влаштовували на її користь благодійний ярмарок, полтавські митці – аукціон, а ось поліцейські заявили: візьмуть над дівчинкою шефство. З чого почали – дивіться далі.

10 лютого 2017, 17:47

Полтавські медики передали «привіт» захисникам на Сході

Полтавські медики передали «привіт» захисникам на Сході. Матеріали для бліндажів, генератор, кірки, щоб копати нові укріплення, та ще багато чого від колективів туб- та психдиспансеру найближчим часом відвезуть волонтери. Лікарі кажуть: на Сході воюють їх колеги.

10 лютого 2017, 17:49

По 30 будинкам Полтави запущений процес їхньої передачі з балансу ЖЕО-2 до ОСББ

По 30 будинкам Полтави запущений процес їхньої передачі з балансу ЖЕО-2 до ОСББ. Про це на прес-конференції повідомив заступник міського голови Олексій Чепурко. Посадовець також представив точку зору міської ради з приводу закидів від представників громадськості про буцім-то затягування цього процесу. Подробиці – далі у випуску.

10 лютого 2017, 17:51

Як витягти 25 тонн зерна на узбіччі зі снігу

Як витягти 25 тонн зерна на узбіччі зі снігу. Полтавським рятувальникам таке завдання виявилось під силу. Лише протягом однієї доби цього тижня вони дістали із кюветів 9 вантажівок та автобус із пасажирами.

10 лютого 2017, 17:52

Без світла і води – чи готові у Полтаві до надзвичайних ситуацій?

Що робити полтавцям, якщо у місті не стане електропостачання? З'ясувати, чи матимуть люди доступ до головних умов прожиття, цього тижня взялися наші журналісти. Зовсім нещодавно через обстріли на Сході країни без світла і головного елемента життєзабезпечення – води – залишились жителі Авідіївки. Гуманітарну допомогу збирали по всій державі. А питну рідину привозили автомобілями. Зокрема, полтавці також надали неабияку підтримку Сходу. Втім, чи готові, та як діятимуть у нашому місті у випадку надзвичайної події – ми розкажемо далі.

10 лютого 2017, 17:52