Архів новин за лютий 2017 року

У Полтаві обирали голову обласної ради старшокласників

У Полтаві обирали голову обласної ради старшокласників. Такий вид самоврядування у нас з'явився 5 років тому. Дітей у ньому радує відчуття дорослості, а педагоги кажуть: це гартує лідерські якості. Із чим ішли на вибори кандидати та хто виграв – далі у сюжеті.

1 лютого 2017, 16:40

Відпочили на повну – тепер лікуйтесь

Відпочили на повну – тепер лікуйтесь. Полтавські медики після активного відпочинку з усіма насолодами радять перевіритись. Говорять: венеричні хвороби мають властивість не проявлятися багато років, а от для самої процедури перевірки не обов'язково навіть мати паспорт. Та й згадати про це доцільно особливо після завершення січневих відпусток.

1 лютого 2017, 16:41

40 летальних випадків за 2 тижні

40 летальних випадків за 2 тижні. Така ситуація в Україні з холодовими травмами. Полтава не є лідером за кількістю госпіталізованих з переохолодженням та обмороженням. Однак, необізнаність з правилами безпеки під час морозів все частіше прокладає шлях до хірургічного відділення. Як не стати жертвою холоду – дізнавалась Катерина Залєвська.

1 лютого 2017, 16:43

До кінця року в обласному центрі екстреної медичної допомоги з'явиться нова будівля

До кінця року в обласному центрі екстреної медичної допомоги з'явиться нова будівля. Повна реконструкція закладу розпочалася ще наприкінці 2016. Народний депутат України Сергій Каплін проінспектував, як відбувається оновлення «швидкої», на яке особисто «вибивав» кошти з держбюджету.

1 лютого 2017, 16:44

Тільки не в Полтаву – бійці скаржаться на умови у військовому госпіталі

Тільки не в Полтаву – атовці не хочуть лікуватися у нашому військовому госпіталі. Про це розповіла медик із зони бойових дій, якій довелося потрапити за його стіни. В причинах розбиралася Олена Ляшенко.

1 лютого 2017, 16:46

Навчання – на «відмінно», дозвілля – із користю

Навчання – на «відмінно», дозвілля – із користю: полтавські учні демонстрували свої таланти. До 33-ої гімназії та 34-ої школи подивитися на це дійство приїхав міський голова Олександр Мамай. Побували у цих навчальних закладах і наші журналісти.

1 лютого 2017, 16:50

Слідчі Полтавщини підбили підсумки своєї роботи за перший місяць 2017 року

Слідчі Полтавщини підбили підсумки своєї роботи за перший місяць 2017 року. Відповідна нарада відбулася під головуванням заступника начальника поліції області – начальника слідчого управління Сергія Чижа.
За високі результати в роботі на початку наради останній відзначив керівників слідства Оржицького відділення Максима Зацеркляного та Машівського – Артема Денисенка.
Основною темою обговорення стали проблемні питання, які виникають в роботі слідства, та шляхи їх вирішення. Також розглянули координацію спільних дій та зусиль поліції і прокуратури задля підвищення ефективності у розслідуванні кримінальних проваджень.

2 лютого 2017, 16:34

В Україні – сплеск менінгококової інфекції

В Україні – сплеск менінгококової інфекції. Одна дитина загинула, повідомляють ЗМІ. Хвороба починається раптово і особливо небезпечна для дітей. Наші лікарі заспокоюють: у Полтаві хворих не зафіксовано, але просять бути уважними. Олена Ляшенко – далі.

2 лютого 2017, 16:35

Керувати конфліктами і працювати без стресу: працівників міськвиконкому відправляють на навчання

80% ділових конфліктів переростають в особисті. Фахівці підрахували, що це впливає і на взаємодію у роботі підрозділів органів місцевого самоврядування, і на надання послуг населенню. Зважаючи на такі психологічні дані, у Полтаві вирішили навчати працівників міськвиконкому. Перший семестр уже стартує і продовжиться він до липня. Чого саме вчитимуть і за чиї гроші – дивіться у нашому матеріалі.

2 лютого 2017, 16:36

Харківський бабак спрогнозував ранню весну

Пухнасті пророки. Бабак Філ у США передбачив довгу зиму, харківський Тимко – ранню весну. Полтавська лисиця Аліса також приєдналась до синоптиків. Чи є зв'язок між тваринами та природою, та чи вірять полтавці у народні прикмети – далі у сюжеті.

2 лютого 2017, 17:01