Архів новин за 6.01.2017

Сьогодні – Святвечір перед Різдвом

Святий Вечір на порозі: господині варять кутю, діти колядують, хрещені готують подарунки. В Полтаві різдвяний сполох почався ще зранку. Як полтавські родини зустрічають християнське свято, що готують та які пісні  співають – знає Катерина Залєвська.

6 січня 2017, 16:56

Із зимовими святами патрульна поліція привітала найменших учасників дорожнього руху

Із зимовими святами патрульна поліція вітає найменших учасників дорожнього руху. Спеціально для дітей копи перевдяглися у святкові костюми і вийшли на вулиці, аби дізнатися, наскільки добре малеча знає Правила дорожнього руху. За правильні відповіді на дітей чекали презенти.

6 січня 2017, 16:58

Від 3 до 6 років за крадіжку кабелів можуть отримати двоє чоловіків

Від 3 до 6 років за крадіжку кабелів можуть отримати двоє чоловіків. На Полтавщині вони накинули оком на вишки мобільного оператора, а потім поцупили звідти матеріал, який можна було б продати.

6 січня 2017, 17:03

Паралімпійці передали «щасливий прапор» своїм колегам із Дефлімпійської збірної

Паралімпійці передали «щасливий прапор» своїм колегам із Дефлімпійської збірної. В облдержадміністрації цього дня тріумфатори ігор в Бразилії зустрічалися з керівництвом області. Разом підбили підсумки спортивного року, що минув, та привітали один одного із новорічними святами. Як це було – дивіться далі.

6 січня 2017, 17:04

Врятувати маленьку Катю

Врятувати маленьку Катю. Біда у полтавській родині збирає довкола себе незнайомих людей. Аби врятувати півторарічну полтавку, гроші онкохворій дівчинці у рідному місті взялися збирати родичі, сусіди і навіть ті, хто просто побачив оболошення з проханням допомогти на дверях магазину. Усі вони вже переконались: необхідну для життя суму знайти під силу, головне – активно ширити інформацію і не бути байдужим навіть на кілька гривень.

6 січня 2017, 17:06

На Полтавщині зафіксована перша жертва від грипу «Гонконг»

На Полтавщині зафіксована перша жертва від грипу «Гонконг». Трагедія сталася в обласному центрі. Чоловік пізно звернувся до лікарів за допомогою, в результаті виникли ускладнення. Яка загалом ситуація з епідемією грипу, з'ясовували мої колеги.

6 січня 2017, 17:07

Полтавщину накриє негода

Починаючи від сьогодні, Полтавщину накриє негода. Зниження температури та снігопади прогнозують синоптики. Дорожники та рятувальники радять водіям уникати подорожей, щоб під час снігопаду не потрапити в замет чи не злетіти з траси. Та, якщо потреби сідати за кермо не уникнути, слід дотримуватися основних правил. 

6 січня 2017, 17:08