Архів новин за 5.01.2017

Нагадаємо про свято тим, хто його потребує

Нагадаємо про свято тим, хто його потребує. Зібрали для різдвяного привітання і дітей пільгових категорій Київського району. Співають, танцюють, грають, солодким пригощають. Традиційне привітання та відвертості від дітей – далі в сюжеті.

5 січня 2017, 16:15

У Шевченківському районі Полтави – Різдвяна ялинка

Різдвяна ялинка: сиріт, діток у складних життєвих обставинах та із багатодітних родин привітали у Шевченківському районі Полтави (колишній Октябрський). Для них у приміщенні райради влаштували свято з розвагами і подарунками.

5 січня 2017, 16:16

Прогулянки із гранатою

Чоловік ходить із гранатою. Таке повідомлення з одного із сіл у Миргородському районі отримали поліцейські у перші дні нового року. За тривогою довелося підняти спеціалістів-вибухотехніків. Чи знайшли цьому підтвердження – дивіться далі.

5 січня 2017, 16:18

12 мішків за перші дні нового року – полтавці назбирали одяг для бездомних

Активізувались на добро. За перші дні нового року полтавці назбирали більше 12 мішків одягу для бездомних. І це тільки з одного контейнеру, що стоїть у переході «Злато-Місто». Що з ним роблять далі, та людей, які його із вдячністю носитимуть, бачили Олена Ляшенко та Валерій Пашнін.

5 січня 2017, 16:19

Бережіть носи, щоки та руки

Бережіть носи, щоки та руки. Реакція всього організму, а особливо відкритих ділянок на мінусову температуру може бути непередбачуваною. Особливо про це варто згадати, зважаючи на ймовірне похолодання. Що таке холодова кропивниця, і чому частіше за все її мають, навпаки, дорослі, а не діти, у яких шкіра більш уразлива, та як захистити своє обличчя від січневого морозу – мої колеги проконсультувалися у фахівця.

5 січня 2017, 16:22

Україну очікує вторгнення арктичного повітря

Україну очікує вторгнення арктичного повітря. На Закарпатті – небезпека сходження лавин та сильні вітри. На решті території – заметілі та зниження температур. На Різдво, кажуть синоптики, саме і припаде пік циклону. Але у полтавському гідрометцентрі спішать заспокоїти та водночас радять підготуватись, бо боятися варто якраз не тріскучих морозів. Чого саме – дивіться далі.

5 січня 2017, 16:23

Комунальники відмовилися від ремонту 100-річного колектора – за 25 мільйонів збудують новий

Найстаріший в Полтаві колектор не вдалося відремонтувати. Комунальники вирішили, що раціональніше буде побудувати частину нових комунікацій, аніж шукати способи оновити 100-річний колектор. На реалізацію цих планів необхідно 25 мільйонів гривень. Обласна та міська ради готові в рівних частинах оплатити ці роботи.

5 січня 2017, 16:46