Архів новин за 4.01.2017

Митники готуються до змін під час оформлення митних декларацій

В цьому році митники готуються до змін під час оформлення митних декларацій. Вже скоро всі дії фіксуватимуться в режимі онлайн за допомогою камери у митника на формі. Дані такого огляду передаватимуться до єдиного центру. Плюс у 2017 планується запровадження принципу «єдиного вікна». Це допоможе скоротити час оформлення митних декларацій.

4 січня 2017, 15:47

Колядки як втілення добра

Колядки як втілення добра! За кілька днів до Різдва церковний хор демонструє традиційні українські звичаї. Співають, розповідають вірші, звертаються до народних та церковних традицій. Як правильно святкувати велике християнське свято – далі в сюжеті.

4 січня 2017, 15:49

Страус, якого два роки тому до Полтави вивезли із зони АТО, удруге стане батьком

Страус, якого два роки тому до Полтави вивезли із зони АТО, удруге стане батьком. Перше яйце з'явилося від самки Гуліпід під Новий рік, наступне – у перший день 2017. Як себе почуває Кабул та його полтавська родина – цікавилася Олена Ляшенко.

4 січня 2017, 15:51

«Ні» хронічним хворим та людям з температурою – «швидка» допомога потерпає від дзвінків не за адресою

Висока температура, алкогольне сп'яніння та загострення хронічних хвороб – це виклики, які служба «103» має право не обслуговувати. Щоб менше було смертей від невчасно наданої допомоги, лікарі екстреної медицини просять не відволікати проблемами, вирішувати які мають інші.

4 січня 2017, 16:36

Викинута на смітник

Викинута на смітник. У ніч з 1 на 2 січня у Кременчуці виявили труп жінки. Тіло знайшли біля сміттєпровода в одній з багатоповерхівок, загорнуте у мішок. По гарячих слідах, повідомляють правоохоронці, вдалося затримати підозрюваного у вбивстві чоловіка.

4 січня 2017, 16:39

В прокуратурі Полтавської області – структурні переформатування

В прокуратурі Полтавської області – структурні переформатування. Утворено 2 управління: одне – новостворене, інше – реорганізоване. Плюс з'явилися і нові відділи. Такі зміни впроваджує нещодавно призначений прокурор Микола Кармазін після критики діяльності полтавської прокуратури з боку Генпрокурора Юрія Луценка.

4 січня 2017, 16:40

Команда «Рідного міста» привітала пацієнтів дитячої лікарні із зимовими святами

Свята не закінчуються. До найменших пацієнтів дитячої лікарні завітали гості з подарунками. Цього разу провідати, а заодно – привітати з Новим роком приїхали представники команди «Рідне місто». Що отримало відділення раннього дитинства, дивіться у матеріалі моїх колег.

4 січня 2017, 16:41

Платне телебачення, нова медицина і менше стипендій для студентів – у новому році українців очікує багато змін

Платне телебачення, менше стипендій для студентів та подвійна пенсія. Українців найближчі 12 місяців чекає багато змін. Цілий ряд законів вступив у силу 1 січня. Зокрема, чи не найбільше постанов Уряд ухвалив у галузі медицини. Так у 2017-му ми маємо самостійно обрати лікаря для себе та своєї дитини. Приблизний анонс на 2017-й для українців вцілому спробували зробити мої колеги.

4 січня 2017, 17:04