Архів новин за 31.01.2017

Для декого морози – чудовий привід погрітися в лазні

Для декого морози – чудовий привід погрітися в лазні. Давню гігієнічну процедуру шанувальники називають вишуканим відпочинком. Як від повітря високих температур та крижаної води отримати максимум користі – секрети від власників сауни та лікарів збирали мої колеги.

31 січня 2017, 17:17

Випробування холодом

Випробування холодом. Полтавці продовжують мерзнути та шукати найкоротший та найтепліший шлях із пункта А в пункт Б. Як зміна погодніх умов вплинула на життя місцевих жителів, та що чекає Полтаву на початку лютого – дізнавалась Катерина Залєвська.

31 січня 2017, 17:19

Переселенці Полтави відкрили пункт прокату побутової техніки

Переселенці Полтави відкрили «Соціальний пункт прокату побутової техніки». У кого немає пральної машинки та праски, тепер можуть скористатися ними за малу ціну. Більше про це – дивіться в сюжеті.

31 січня 2017, 17:20

Тренінг, що змінює відношення до часу

Тренінг, що змінює відношення до часу. Полтавську молодь вчили керувати своїм життям. Обласний молодіжний центр організовує, студентська рада підтримує, волонтери Корпусу Миру США діляться знаннями. 30 учасників та тренінг, присвячений «тайм-менеджменту». Як все було – далі в сюжеті.

31 січня 2017, 17:38

У Полтаві пройшло засідання тринадцятої сесії обласної ради

І цього ж дня у Полтаві пройшло засідання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. На порядку денному – 23 питання. Серед них: звіт голови обласної ради про свою діяльність, про програму розвитку та підтримки аеропорту «Полтава» та заснування нової обласної премії імені Юрія Горліс-Горського.

31 січня 2017, 17:40

Полтава з бюджетом

Полтава отримала головний фінансовий документ. На сесії міської ради депутати затвердили бюджет на 2017 рік. Обсяг його дохідної частини склав більше 2 з половиною млрд гривень. За тим, як приймали бюджет цього року, спостерігала наша знімальна група.

31 січня 2017, 17:41