Архів новин за 30.01.2017

Молодіжний аматорський театр «Anastasis» презентував проект «Дві сторони медалі»

Молодіжний аматорський театр «Anastasis» презентував проект «Дві сторони медалі». Він розповідає чотири історії: «Крок від молодості до старості», «Ми – з Луганська», «Щаслива» жінка із зони»» і «Мамо, я в АТО». Кожну історію умовно представили з двох сторін.

30 січня 2017, 17:20

У Полтаві презентували газету про життя переселенців із зони АТО та Криму «Ми є в Україні»

У Полтаві презентували газету про життя переселенців із зони АТО та Криму «Ми є в Україні». Газета створена за підсумками українсько-німецького проекту «Чужа батьківщина: біженець в рідній країні». Історії людей, опубліковані у газеті, написані не професійними журналістами, а звичайними людьми, яким небайдужа ця тема.

30 січня 2017, 17:21

«Твій дух – твоя зброя» – слоган першого українського спортивного екшну «Правило бою»

«Твій дух – твоя зброя» – слоган першого українського спортивного екшну «Правило бою». Фільм знятий за участю відомого боксера Олександра Усика та бойового хореографа голівудських зірок Сергія Житніковського. В Україні прокат фільму стартував 26 січня. А вже наступного дня на презентацію фільму до полтавського кінотеатру Wizoria завітав акторський склад стрічки разом із режисером та продюсерами.

30 січня 2017, 17:23

Небайдужість як показник людяності

Небайдужість як показник людяності. Полтавці влаштували флешмоб на підтримку тварин. Місцеві стурбовані двома питаннями: що їсти безхатченкам та як безтрульні тварини витримають міцні морози. На меті – привернути увагу небайдужих та покращити ситуацію у місті. Як все було – далі в сюжеті.

30 січня 2017, 17:24

Зібрали перший мільйон

Зібрали перший мільйон. Полтавці продовжують добувати гроші, аби вилікувати півторарічну Катю Попову від раку. У місті організували і провели вже третій ярмарок. Щовихідні мами печуть пряники, різні солодощі і продають їх разом з дитячими іграшками. Цієї неділі розпродаж без цінників влаштували на ринку площі Зигіна.

30 січня 2017, 17:26

Тютюну та алкоголю на 178 тисяч гривень

Тютюну та алкоголю на 178 тисяч гривень. Стільки минулоріч полтавські митники вилучили безакцизної продукції, яку намагалися перевезти через український кордон. Які ще операції вдалося розсекретити – розповіли полтавські митники, підсумовуючи 2016-й.

30 січня 2017, 17:28

У Полтавській обласній раді продовжують готуватися до сесії

У Полтавській обласній раді продовжують готуватися до сесії. Депутати розглянули фінансові питання. У понеділок тут відбулося засідання бюджетної комісії. Серед іншого – обговорили затвердження цільових програм, що стосуються різних сфер життєдіяльності області.

30 січня 2017, 17:30

Поліція Полтавщини поповнилася 43 новими працівниками

Поліція Полтавщини поповнилася 43 новими працівниками. Стільки осіб пройшли конкурс на заміщення вакантних посад слідчих та дільничних офіцерів поліції. Жетони копів їм особисто вручав головний поліцейський Полтавщини Олег Бех.

30 січня 2017, 17:30

Нардеп Сергій Каплін обговорив із Президентом проблеми полтавських підприємців

Представник профспілок у Парламенті Сергій Каплін обговорив із Президентом питання захисту працівників від зловживань після підвищення мінімалки та підтримки малого бізнесу. Зустріч тривала понад 2 години. На ній, зокрема, йшлося про проект рішення депутата Полтавської міськради Олександра Шамоти щодо зменшення податкового навантаження на підприємців другої групи. Подробиці – далі у випуску.

30 січня 2017, 17:32