Архів новин за 3.01.2017

У Новий рік – у супроводі чарівних звуків скрипки

У Новий рік – у супроводі чарівних звуків скрипки. Вихованці першої дитячої школи у Галереї мистецтв подарували концерт під назвою «Зимова фантазія». Виступали тут і досвідчені артисти, і музиканти-початківці. Як це було – дивіться у наступному сюжеті.

3 січня 2017, 15:14

Із подарунками під ялинку були на Новий рік на передовій

Із подарунками під ялинку були на Новий рік і на передовій. На шахту Бутівка, в Мар'їнку та Попасне волонтери з Полтави серед іншого відвезли смачненьке до столу та диво-апаратуру, щоб підіймати бойовий дух собі та дратувати ворога.

3 січня 2017, 15:15

Як у Полтаві Новий рік зустрічали

Як у Полтаві Новий рік зустрічали. Біля головної ялинки на Театральній площі зібралося понад 400 полтавців. Разом з артистами співали, з хореографічними колективами – танцювали. Дискотеку на десерт залишили. Про новорічні гуляння в центрі міста – далі в сюжеті.

3 січня 2017, 15:17

У Карлівці поліція вилучила комп'ютерну техніку

У Карлівці в одному із закладів поліція вилучила комп'ютерну техніку. У приміщенні його власники займалися незаконним гральним бізнесом. Скільки обшуків у подібних закладах загалом провели правоохоронці на території області протягом місяця – дивіться у наступному сюжеті.

3 січня 2017, 15:18

9 автомобілів по 10 тисяч доларів кожен отримали полтавські поліцейські

9 автомобілів по 10 тисяч доларів кожен отримали полтавські поліцейські. До новорічних свят управління поліції охорони поповнило свій автопарк «Нивами». Їх застосовуватимуть для патрулювання об'єктів нафтогазового комплексу. Саме там часто потрібні автівки з повним приводом.

3 січня 2017, 15:19

Рак, чи ні - у Полтаві можна за півгодини дізнатись точну відповідь

Поява чогось нового чи збільшення існуючого – не завжди добре. Про це нагадують полтавцям лікарі. Зокрема, мова йде про злоякісні утворення у нашому тілі. І один з ефективних та швидких методів діагностувати рак чи інше відхилення можна за допомогою біопсії. Цю процедуру для пацієнтів усіх лікарень Полтави проводять лише в одному місці – відділенні діагностики, що при другій клінічній лікарні.

3 січня 2017, 15:20