Архів новин за 26.01.2017

У Полтаві для дітей з області влаштували фестиваль майстер-класів

Різьблення по дереву, малювання пластеліном і ліпка – цьому одночасно навчали полтавських дітей. В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді влаштували цілий фестиваль майстер-класів. Запросили на нього дітей з особливими освітніми потребами, і вперше дали їм змогу безкоштовно навчитися, хто чого бажає.

26 січня 2017, 16:40

Студенти зі Сходу інтегрують в полтавське музичне середовище

Студенти зі Сходу інтегрують в полтавське музичне середовище. Відкритий екзамен учнів Луганського Національного університету ім. Шевченка перетворився в концерт. Мішаний хор, 50 різних голосів, сучасні твори зарубіжних та українських композиторів... Як все було, знає Катерина Залєвська.

26 січня 2017, 16:59

Школярів – у казку

Школярів – у казку. Разом із учнями полтавських шкіл в обласній бібліотеці відзначили День народження автора «Аліси у країні чудес». Аби було цікаво та неординарно – запросили акторів і влаштували театралізоване представлення книг Льюїса Керолла. А він, між іншим, був не тільки дитячим письменником.

26 січня 2017, 17:01

За кілька днів закінчується реєстрація на пробне ЗНО-2017

За кілька днів закінчується реєстрація на пробне ЗНО-2017. До 31 січня кожен бажаючий має можливість зареєструватися на офіційному сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Нагадаємо, проходження пробного тестування не є обов’язковим.

26 січня 2017, 17:02

Служба 102 оголосила набір співробітників

Служба 102 оголосила набір співробітників. На роботу запрошують стресостійких, комунікабельних людей із вищою освітою та знанням іноземної. Обіцяють повний соцпакет та комфортні умови праці. Познайомитися із умовами роботи структури вирішили й мої колеги.

26 січня 2017, 17:04

Дорогу на Маршала Бірюзова блокували мешканці одного із будинків

Дорогу на Маршала Бірюзова блокували мешканці одного із будинків неподалік. Люди уже кілька днів живуть без світла. Комунальники пояснюють: його вимкнули за несплату, мітингувальники ж запевняють, що справно перераховують кошти «Обленерго». В ситуації розбиралася Олена Ляшенко. 

26 січня 2017, 17:05

Соціал-демократи пропонують зменшити податкове навантаження на підприємців

Соціал-демократи пропонують зменшити податкове навантаження на підприємців. Із підвищенням мінімальної заробітної плати зросли і суми, які мають сплачувати представники малого і середнього бізнесу. Відтак голова фракіії СДП у Полтавській міській раді Олександр Шамота виносить на розгляд сесії міськради власний проект рішення щодо зниження для підприємців другої групи розміру єдиного податку.

26 січня 2017, 17:07

У Глобинському районі селяни відстоюють своє право на водоймище

У Глобинському районі селяни відстоюють своє право на водоймище. В області вважають, що водний об’єкт знаходиться поза межами села Погреби, тому вирішили віддати його в оренду. Місцеві мешканці категорично проти цього, і на останній сесії сільської ради вирішили включити водоймище, яке створювали власноруч, до території села. Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

26 січня 2017, 17:08