Архів новин за 23.01.2017

Революція столітньої давнини не дає спокою полтавським науковцям

Революція столітньої давнини не дає спокою полтавським науковцям. Вони саме почали вшановувати річницю перевороту 17 року. У Краєзнавчому музеї презентували видання, присвячене будинку Українського клубу. Вчені кажуть: століття тому у ньому вершилися події загальнонаціонального значення.

23 січня 2017, 14:20

У Полтаві стартував конкурс дитячого малюнка «Крим – це Україна!»

З нагоди Дня Автономної республіки Крим та Дня Соборності України у Полтаві стартував конкурс дитячого малюнка «Крим – це Україна!». Учасником конкурсу може стати дитина віком від 5 до 17 років з Полтави чи області.

23 січня 2017, 14:21

Чим зможемо – тим допоможемо

Чим зможемо – тим допоможемо. Полтавщина без втоми приймає внутрішньо переміщених осіб. Один-на-один з проблемами на дають залишитись благодійні та громадські організації. Проблеми адаптації, пошуку житла і роботи – раніше це турбувало колишніх мешканців Донбасу. Коли життя набуло нормального ритму, на перший план постало вирішення юридичних питань. Що турбує ВПО, та як вирішують ці проблеми – далі в сюжеті.

23 січня 2017, 14:23

В обласній бібліотеці для юнацтва пройшов вечір-зустріч, присвячений захисникам Донецького аеропорту

«Ніхто, крім нас» – під такою назвою в обласній бібліотеці для юнацтва пройшов вечір-зустріч, присвячений захисникам Донецького аеропорту. Серед запрошених – військові, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, і цього вечора прийшли поділитися своїми розповідями про передову.

23 січня 2017, 14:25

«Сила нації» – у Полтаві герої війни змагалися із кросфіту

«Сила нації» – у Полтаві герої війни змагалися із кросфіту. У кожного учасника – дивовижна історія. Серед інших – кіборги та солдати, які дивом вижили під Іловайськом. Усі пройшли саме пекло так званої АТО, втратили кінцівки, проте довели, що мають незламний дух і силу повноцінно жити. 

23 січня 2017, 14:27

У Полтаві шахрай виманив у пенсіонерки 80 тисяч гривень

У Полтаві шахрай виманив у пенсіонерки 80 тисяч гривень. Цей факт, як виявилося, був непоодинокий. Телефоном чоловік говорив від імені родичів потерпілих, які ніби-то стали винуватцями ДТП, і їм терміново потрібні гроші, щоб уникнути за це кримінальної відповідальності. Більше про це – у наступному сюжеті.

23 січня 2017, 14:29

«Мінімалка» зросла – відповідальність роботодавців за використання нелегальної праці збільшилась

«Мінімалка» зросла – збільшилася і фінансова відповідальність роботодавців за використання нелегальної праці. Про це йшлося на нараді міського центру зайнятості. Спільне засідання із представниками управління держпраці та роботодавцями влаштували, аби повідомити про нововведення у законодавстві про працю та у роботі самого центру зайнятості у поточному році.

23 січня 2017, 14:30