Архів новин за 20.01.2017

У Галереї відкрили виставку робіт вихованців художньої студії «Сонячний промінь»

У Галереї відкрили виставку робіт вихованців художньої студії «Сонячний промінь». Юні художники представили свої роботи, зокрема малюнки, що стосуються великого православного свята.

20 січня 2017, 16:16

Лічильники води відтепер можна повірити, не знімаючи їх з мережі

Лічильники води відтепер можна повірити, не знімаючи їх з мережі. Про таку новацію заявляють у комунальному підприємстві «Полтававодоканал». Завдяки укладеному договору з приватною фірмою фахівці самі прийдуть до вас додому, аби здійснити процедуру. Зроблять це абсолютно безкоштовно.

20 січня 2017, 16:17

Підсковзнувся – упав – прокинувся – гіпс

Підсковзнувся – упав – прокинувся – гіпс. У травмпунктах підраховують жертв ожеледиці. Щодня у першій міській лікарні – кілька десятків пацієнтів із травмами на льоду. Чи можна навчитися падати безпечно – поцікавилася Олена Ляшенко.

20 січня 2017, 16:18

З увагою до кожної дитини

З увагою до кожної дитини. Благодійний проект «Ялинка-янголів» 13-ий рік поспіль дарує презенти дітям, які цього потребують, як ніхто інший: тим, хто позбавлений батьківського піклування, ВІЛ-інфікованим, дітям з інвалідністю та сиротам. Три бажання, які діти написали та повісили на ялинку, поступово втілюються в життя. Історія про двох щасливих дітей – далі в сюжеті.

20 січня 2017, 16:26

У Ковалівці на Водохреще занурювалися у воду та куштували смачні українські страви

У Ковалівці на Водохреще занурювалися у воду та куштували смачні українські страви. П'ять років поспіль організовують такі народні гуляння на Березі Свободи брати Юрій та Олександр Бублики. Як цього року відзначали свято Водохреща у Ковалівці - бачили наші кореспонденти.

20 січня 2017, 16:28

Необмежені можливості

Необмежені можливості – герой нашого наступного сюжету із протезованою ногою тренується нарівні зі спорстменами. Юрію Дмитренку – трохи більше 20. У нього за плечима – 2 роки війни, ампутація ноги та реабілітація. Швидка настільки, що за кілька місяців після операції хлопець уже брав участь у спортивних змаганнях.

20 січня 2017, 16:35

98 років тому Схід і Захід України об'єдналися

98 років тому Схід і Захід України об'єдналися. Полтавці відзначили День Соборності традиційним покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. Що сьогодні, на думку мешканців нашого міста, має об'єднувати українців – дізнавалася наша знімальна група.

20 січня 2017, 16:51

Водойма, яку бачать у різних місцях

Водойма, яку бачать у різних місцях. Водосховище, що розташовується на території двох сіл Глобинського району, у державних планах значиться як таке, що поза межами цих населених пунктів. А нещодавно селяни взагалі дізналися, що водойму хочуть віддати в оренду. Бо, за офіційними планами, належить вона не громаді сіл, а державі. Місцеві жителі рішуче налаштовані відстоювати своє. Кажуть, готові навіть першими розпочати війну за те, що належало їх батькам і має бути у нащадків. 

20 січня 2017, 19:21