Архів новин за 19.01.2017

Кожен, хто щось творе, рано чи пізно хоче цим поділитися

«Кожен, хто щось творе, рано чи пізно хоче цим поділитися», – говорить Ельвіра Дутова, авторка робіт, представлених на виставці у Галереї мистецтв. Кожна робота цієї жінки наповнена особливою атмосферою, тому найкращу виокремити майже неможливо.

19 січня 2017, 17:12

Полтавські вчені показали, якими приладами можна виміряти радіацію

Востаннє радіаційний фон на Полтавщині підвищувався у 1986 році під час аварії на ЧАЕС. Про це звітують в спеціальній лабораторії. Щодня тут проводять десятки різноманітних досліджень, спрямованих на визначення рівня радіації. Чим же міряють небезпечне випромінювання, дізнавалися наші кореспонденти.

19 січня 2017, 17:14

Сокира та ніж як знаряддя вбивства

Сокира та ніж як знаряддя вбивства. У Глобиному чоловік за чаркою горілки позбавив життя місцевого меканця. Ще одна жінка отримала тілесні ушкодження. Більше про цю подію – у наступному сюжеті.

19 січня 2017, 17:16

Бійців – жителів сіл, які пішли воювати на Схід, відшукують та нагороджують

Відзнаки для захисників. Бійців – жителів сіл, які пішли воювати на Схід, відшукують та нагороджують. Бо саме вони практично залишились без визнання. Взялися за цю справу у Всеукраїнській спілці учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій. Цього разу привезли більше 20 відзнак до Полтави і приурочили нагородження до свята Водохреща.

19 січня 2017, 17:17

На «Водоканалі» цього дня дотримуються традицій

На «Водоканалі» цього дня дотримуються традицій. Тут освятили воду, яка бігтиме по трубах міської мережі. Відкривши кран, полтавці сьогодні зможуть набрати освяченої води. Служителі церкви говорять: на Водохреще вона має чудодійну силу.

19 січня 2017, 17:18

Полтава занурилась

Полтава занурилась. 19 січня на першому міському пляжі відзначили Водохреще. Цьогоріч свято запам'яталось масовими пірнаннями. Охочих по обіді вже було стільки, що до двох централізованих ополонок вишикувались черги. А дістатися до самого пляжу автівкою стало практично неможливо. Хто вони – полтавці, які не побоялися роздягнутись на зайти у воду з головою посеред січня, – у сюжеті Інни Безуглої.

19 січня 2017, 17:19

Ярмаркували для айдарівців

Ярмаркували для айдарівців. Полтавські волонтери надумали купити специфічний пристрій нічного бачення для автомобіля. Таке прохання Батальйон Небайдужих отримав від знайомих бійців «Айдару». Здійснити його вирішили традиційним методом – виручивши гроші від продажу хендмейду та смаколиків на святковому ярмарку біля Свято-Успенського собору.

19 січня 2017, 17:47