Архів новин за 18.01.2017

Полтавцям показали старовинну новорічну листівку

У літературно-меморіальному музеї імені Котляревського відкрилася виставка листівок з приватної колекції Юрія Меліхова. На експозиції представили листівки, присвячені новорічній тематиці. Серед колекції були й особливі парні листівки. 

18 січня 2017, 16:35

Збірка «Ангели-охоронці» від Тетяни Домашенко як шлях до усвідомлення себе українцем

Збірка «Ангели-охоронці» від Тетяни Домашенко як шлях до усвідомлення себе українцем. Полтавська поетеса презентувала чергову книгу про події на Сході. Правда, біль і шана воїнів – пані Тетяна вмістила на папір все. Більше знає Катерина Залєвська.

18 січня 2017, 17:02

Сьогодні – Другий Святвечір або ж Голодна кутя

Сьогодні – Другий Святвечір або ж Голодна кутя. У храмах Полтави вже почали освячувати воду, а в ополонки занурилися перші відчайдухи. За тим, як відбувався цей церковний обряд у Свято-Георгіївському храмі, що в  Нижніх Млинах, спостерігала наша знімальна група.

18 січня 2017, 17:04

За останній рік на півтори тисячі зросла кількість жінок, які народжували в міському пологовому

За останній рік на півтори тисячі зросла кількість жінок, які народжували в міському пологовому будинку. У 2016 році їх було... 8 тисяч. Виносити та народити здорових малюків неможливо без якісного обстеження за допомогою ультразвуку. Про роботу відділення УЗД – у нашому наступному матеріалі.

18 січня 2017, 17:05

Побільшало людей, які мають право на безкоштовного адвоката

Побільшало людей, які мають право на безкоштовного адвоката. Із 5 січня вступили в дію законодавчі зміни, які зробили доступнішими юридичні послуги за рахунок держави.

18 січня 2017, 17:06

У під'їзді полтавського будинку стріляли

У під'їзді полтавського будинку стріляли. Два удари на сходах почули мешканці. Коли вийшли з квартир – побачили закривавленого чоловіка. Що сталося насправді – дивіться у наступному матеріалі.

18 січня 2017, 17:08

Відрізок траси Київ-Харків від «Метро» до «шашлички» залишається нічиїм

Відрізок траси Київ-Харків від «Метро» до так званої «шашлички» залишається нічиїм. Місто рішення про передачу дороги прийняло, але область ще не взяла її на баланс. Фахівці пояснюють: траса у нинішньому стані їм не потрібна. Тим часом, доки чиновники вирішують, хто ж буде ремонтувати та чистити цю ділянку, водії продовжують нею їздити та потрапляти в метрові ями.

18 січня 2017, 17:09

На Полтавщині не дорахуються 15 місць тимчасового тримання

На Полтавщині не дорахуються 15 місць тимчасового тримання. Таким чином мають провести оптимізацію. І замість 23 ізоляторів залишиться тільки 8. Куди подінуться решта, де залишаться такі заклади, та які ще зміни очікують цьогоріч у місцях несвободи – полтавцям розповіли у Головному управлінні Нацполіції.

18 січня 2017, 17:17