Архів новин за 16.01.2017

Дев'ятикласників 18-ї школи навчили створювати мультики

Дев'ятикласників 18-ї школи навчили створювати мультики. Такі заняття для школярів проводять в бібліотеці імені Олеся Гончара. Після декількох підготовчих уроків діти самостійно оживили пластилінові фігури.

16 січня 2017, 15:02

Громадськість навчали результативній комунікації із владою

Громадськість навчали результативній комунікації із владою. Такий тренінг провели у Полтаві представники «Інституту гендерних ініціатив».  Правильно аргументувати свої пропозиції, переконувати, аби думки та ідеї були не просто почутими владою, а обов'язково сприйняті, організатори зібрання називають справжнім мистецтвом. Його секретами вони поділилися і з нашими кореспондентами.

16 січня 2017, 15:05

Зимовий табір – під Опішним талановиті діти відпочивають, навчаючись

Старшокласники, які всерйоз цікавляться природничими науками, зараз поглиблюють свої знання у таборі під Опішним. Вперше у холодну пору на Полтавщині там запрацював табір для обдарованих дітей. Зимову зміну відкрив Полтавський еко-центр.

16 січня 2017, 15:06

Десантник з Полтавщини отримав орден «Народний герой»

Десантник з Полтавщини отримав орден «Народний герой». Іван Банк увесь час на війні, удома буває дуже рідко. Моїм колегам пощастило побувати у нього в гостях, познайомитися із численною родиною та переконатися, що справжні герої про свої подвиги...мовчать.

16 січня 2017, 15:10

У Полтаві співами і танцями назбирали 42 тисячі допомоги для родин бійців АТО

Полтавці зібрали 42 тисячі гривень для родин загиблих бійців на Сході України. Гроші отримали за квитки на благодійний концерт. Такий організували у палаці дозвілля «Листопад» 14 січня. Його ідея належить Заслуженій артистці України Наталії Май. Саме їй вдалося зібрати на одній сцені кращих виконавців Полтави та інших міст України. Серед них – Олена Білоконь, Артем Лоїк, Олександр Кварта, Олена Ковтун, гурти «Краяни», «Сувенір», «Живі барабани» та інші.

16 січня 2017, 15:12

Церква та влада влаштували святковий концерт для дітей з особливими потребами

Аби об'єднати дітей з особливими потребами, ось вже декілька років поспіль церква та влада влаштовують святкові концерти. Один з таких цими вихідними пройшов у міському будинку культури. Навіть негода не стала на заваді. Тих, хто самостійно не зміг дістатися на концерт, підвозило соціальне таксі.

16 січня 2017, 15:14

Виїхали на оформлення ДТП, а знайшли гранати та рушницю

Виїхали на оформлення ДТП, а знайшли гранати та рушницю. Патрульні Полтави виявили в автівці незаконну зброю. Її походження водій автомобіля пояснити не зміг. 

16 січня 2017, 15:16

Поліція розшукує... поліцейських

Поліція розшукує... поліцейських. На Полтавщині стартувала широкомасштабна кампанія з набору на службу до підрозділів правоохоронних органів. Нині в області існує 364 вакансії на посади слідчих, оперуповноважених, інспекторів, поліцейських. Більше про конкурс, який мають пройти кандидати, та терміни, у які охочі можуть подати анкети, – далі у випуску.

16 січня 2017, 15:21