Архів новин за 12.01.2017

З України до Польщі, з Польщі – в Америку

З України до Польщі, з Польщі – в Америку. Така подорож чекала на майбутніх географів та краєзнавців. Обласна полтавська бібліотека разом з Центром туризму та краєзнавства організували географічний інтерактив. Які новорічні традиції існують в різних країнах, що спільного та відмінного, і як це пов'язане з релігією – далі в сюжеті.

12 січня 2017, 17:05

У Полтаві співали автентичні колядки з Полісся

У Полтаві співали автентичні колядки з Полісся. В обласній бібліотеці для юнацтва вечір різдвяних пісень влаштували представники Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ. Почули їх і наші кореспонденти.

12 січня 2017, 17:07

Цього року на території Полтавщини – 113 пунктів обігріву, 2 із них встановили надзвичайники

Цього року на території Полтавщини функціонує 113 пунктів обігріву, 2 із них встановила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Частіше за все сюди приходять грітися бездомні. Днями у Полтаві до одного з таких пунктів завітали представники Червоного Хреста, які привезли одяг та продукти для тутешніх відвідувачів.

12 січня 2017, 17:09

СБУ перекрила канал постачання наркотиків у колонію

Служба безпеки України перекрила канал постачання наркотиків у колонію на Полтавщині. Правоохоронці затримали на контрольно-пропускному пункті колонії начальника відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи закладу. Під час огляду в майора внутрішньої служби оперативники СБУ виявили дози гашишу, канабісу та амфетаміну, що були приховані у цигарках, які призначалися ув’язненим.

12 січня 2017, 17:11

Апарати, придбані за допомогою електронних закупівель ProZorro, рятують життя хворим

З серпня минулого року нардепи вирішили всі державні тендери проводити за допомогою системи електронних закупівель ProZorro. Таким чином вирішили позбавитися корупції та підставних фірм під час замовлення товарів чи послуг для шкіл, лікарень, комунальних та інших підприємств. Чим може похвалитися Полтавщина, знають мої колеги.

12 січня 2017, 17:12

У «Водоканалі» розказали, як боряться з крадіжками води

Об'єм втрат води, яка добувається з підземних джерел і не доходить до споживачів у Полтаві, можна порівняти з 280-поверховим хмарочосом. Про це моїм колегам розповіли на комунальному підприємстві «Полтававодоканал». Які шляхи вирішення проблеми колосальних втрат води бачать комунальники, дивіться далі.

12 січня 2017, 17:38