Архів новин за 11.01.2017

Всі на новорічний ранок!

Всі на новорічний ранок! В обласній бібліотеці тривають свята для маленьких і не дуже. Веселі ігри, казкові персонажі, діти в карнавальних костюмах – такою була середа в книжковому царстві.

11 січня 2017, 16:41

Стежками Сковороди пропонує пройтися харківський документаліст Владислав Проненко

Стежками Сковороди пропонує пройтися харківський документаліст Владислав Проненко. У Полтаві він презентував свій фільм про відомого філософа. У документальній стрічці автор мандрує місцями, де колись бував Сковорода. Ця історична подорож привела Владислава Проненка аж до прифронтового Бахмута.

11 січня 2017, 16:43

Час розвантажуватись

Час розвантажуватись. Після новорічно-різдвяних свят полтавцям радять взятися за свій шлунок. Він, говорять лікарі, постраждав найбільше від переїдання та насичення малокорисною їжею. Які продукти найнебезпечніші для нашого організму і як виправити ситуацію – дізнавалася Інна Безугла.

11 січня 2017, 16:44

Проблема сучасності – торгівля людьми

Проблема сучасності – торгівля людьми. В Полтаві з цим явищем ведуть безупинну боротьбу. Благодійна організація «Світло надії», Департамент освіти та Міжнародна Організація з Міграції об'єднали сили, щоб захистити молодь. Тренінги для вихователів та психологів, після – профілактичні заходи для дітей, в результаті – підвищення рівня обізнаності всіх сторін в цьому питанні. Про підсумки роботи з вересня по січень – далі в сюжеті.

11 січня 2017, 16:45

У Полтаві підприємці масово згортають діяльність

У Полтаві підприємці масово згортають діяльність. Все через те, що з 1 січня змінився розмір єдиного соціального внеску для ФОП. Тепер він складає 704 гривні, незалежно від того, чи мав підприємець доходи, чи подавав «нульові» декларації. В ситуації розбиралися наші кореспонденти.

11 січня 2017, 16:47

У Новосанжарському районі жінка вбила місцеву мешканку

Із корисливих мотивів у Новосанжарському районі жінка вбила місцеву мешканку. Тіло знайшли поблизу одного із дачних будинків. Підозрювану затримали. Більше про цю подію – у наступному сюжеті.

11 січня 2017, 16:47

Браконьєрство під Новий рік

Браконьєрство під Новий рік. У заповідному урочищі місцевого значення «Вільшане» знайшли рештки відстріляних оленів. Громада Тростянецької сільської ради звернулася до депутатів обласної ради з проханням розібратися в ситуації. На нараді із цього питання побували наші журналісти.

11 січня 2017, 16:48

Впродовж останніх п'яти днів комунальники Полтави ліквідовують наслідки стихії

Впродовж останніх п'яти днів комунальники Полтави ліквідовують наслідки стихії. І вдень, і вночі на дорогах працює снігоприбиральна техніка. Цієї ночі комунальники працювали як на основних магістралях, так і другорядних вулицях, зокрема, на Пушкіна, Європейській, Зигіна, Небесної сотні, у Вакуленцях. В першу чергу комунальники розчистили шлях по «кільцевому» маршруту та маршруту руху тролейбусів. Далі взялися до під'їздів до дитячих садків. Біля одного з них заступник міського голови Олексій Чепурко спілкувався із комунальниками та контролював дотримання нічного графіку розчистки міста. Саме шляхи до об'єктів соціальної сфери розчищають в першу чергу. На контролі у комунальників – під'їзди до медичних закладів. Розчищений сніг вивозять на спеціальні бази. Загалом цієї ночі в Полтаві працювало понад 40 одиниць спецтехніки у всіх районах міста. Аби зранку водіям комфортно було рухатися містом, 120 комунальників відпрацювали зміну тривалістю більше 12 годин.

11 січня 2017, 17:01