Архів новин за 10.01.2017

Дітям про Різдво

Дітям про Різдво. У Будинку культури залізничників маленьким полтавцям на свято подарували виставу. На сцені глядачі мали змогу побачити повість «Різдвяний кошик». В рамках соціального проекту «У серці діти» влаштували це театралізоване дійство представники церкви «Слово життя».

10 січня 2017, 16:49

Різдво по-полтавськи

Різдво по-полтавськи. Поки Україна ховається від морозів по домівках, Полтавщина гучно гуляє в центрі місті. Святий вечір, що відзначали 6 січня, зібрав поціновувачів українських традицій біля головної ялинки. Обрядові пісні, хереографічні номери та цікаві конкурси. Якою була Театральна площа у переддень Різдва – далі в сюжеті.

10 січня 2017, 16:50

У Полтаві навчали внутрішньо переміщених осіб захищати свої економічні права

У Полтаві навчали внутрішньо переміщених осіб захищати свої економічні права. Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» дала старт низці тренінгів та семінарів, присвячених цій тематиці. На першому з них в Інтеграційному центрі для ВПО та місцевої громади побувала наша знімальна група.

10 січня 2017, 16:51

12 годин у Кобеляцькому районі тривала операція з порятунку рибалки

У різдвяну ніч рятувальники з льодового полону визволили рибалку. Останній заблукав в акваторії річки Дніпро поблизу села Орлик, що в Кобеляцькому районі. Рятувальна операція тривала майже 12 годин.

10 січня 2017, 16:52

Кожні 6 секунд у світі – новий випадок захворювання на цукровий діабет

Про необхідність відшкодовувати вартість ліків хворим на цукровий діабет свідчить статистика: кожні 6 секунд у світі проявляється новий випадок. Лише 40 тисяч полтавців зараз офіційно мають цю недугу, а до 11 тисяч пацієнтів у Полтаві щорічно додається ще більше тисячі. І саме другий тип цукрового діабету, ліками від якого хочуть забезпечувати українців, медики за темпами поширення називають епідемією.

10 січня 2017, 16:53

Ліки від серцево-судинних захворювань, діабету і бронхіальної астми будуть дешевшими

Ліки від серцево-судинних захворювань, діабету і бронхіальної астми будуть дешевшими. Принаймні, це обіцяють українцям в Уряді. 1 січня 2017 року запроваджено регулювання цін на ліки. Тобто, фармкомпанії не мають права продавати медпрепарати дорожче, ніж у сусідніх країнах. А на окремі життєво необхідні препарати обіцяють безкоштовні рецепти чи із суттєвою знижкою. Яким чином і коли діятиме така система, а також про те, що ж означає все частіше вживаний термін «реімбурсація», нам пояснили головні медики області.

10 січня 2017, 16:56

Протягом останніх чотирьох днів близько 400 комунальників боролися зі стихією

Протягом останніх 4-х днів близько 400 комунальників боролися зі стихією. Щоночі 40 машин чистять місто від снігу. В першу чергу працюють над звільненням шляхів до лікарень, далі – до інших соціальних об'єктів. За останні дні снігу назбиралося стільки, що від сьогодні його почнуть вивозити на спеціальні полігони. Подробиці боротьби зі стихією дивіться у нашому сюжеті.

10 січня 2017, 18:28