Архів новин за 9.09.2016

Показати культурні ініціативи у рідному місті тепер можна на новому майданчику

Показати культурні ініціативи у рідному місті тепер можна на новому майданчику. Точніше на сцені, яка вже з'явилася на галявині біля музичного училища імені Миколи Лисенка. Про її призначення і про перший захід, який на ній відбувся, розкаже Сергій Одаренко.

9 вересня 2016, 18:14

У Полтаві поліція повернула зниклу шестирічну дівчинку до родини

Адміністративний протокол правоохоронці склали на родину, яка загубила свою доньку. 6-річна дівчинка пішла з дому, а її зникнення батьки помітили лише через декілька годин. Натомість самотню дитину на вулиці виявили лікарі, а додому доставили поліцейські.

9 вересня 2016, 18:14

Патрульні разом з незрячими пішоходами провели експеримент

Патрульні поліцейські разом з незрячими пішоходами провели експеримент, у ході якого перевіряли як реагують водії під час зустрічі людини з піднятою білою тростиною. Цей сигнал має означати, що керманич зобов'язаний пропустити незрячого пішохода. Що показав такий своєрідний рейд - дивіться у нашому сюжеті.

9 вересня 2016, 18:15

Депутати не дозволяють видобувати газ на Полтавщині

З водою, але без нафти і газу. Полтавські депутати відмовилися підтримати звернення Державної служби геології та надр про надання дозволу на видобуток вуглеводнів на території Полтавської області. Під час комісії з питань паливно-енергетичного комплексу в обласній раді знову думали, як вплинути на те, аби рента від використання полтавських ресурсів, надходила у райони.

9 вересня 2016, 18:21

Цими вихідними - професійне свято у всіх спортсменів

Міський голова привітав з професійним святом місцевих спортсменів. Разом з тренерами їх у нашому місті нараховується понад 4000 тисячі. До Дня фізичної культури і спорту в Палаці дозвілля «Листопад» організували масштабні урочистості. 

9 вересня 2016, 18:24

70 мільйонів гривень для Полтави у цьому році віддали бізнесмени

70 мільйонів гривень для Полтави у цьому році віддали бізнесмени. Міські економісти підрахували: це у півтора рази більше, ніж поповнили бюджет у минулому. Позитивними показниками вирішили поділитись до урочистого відзначення Дня підприємців у Полтаві. То хто ж вони - люди, які ризикнули розпочати власну справу і продовжують її не один десяток років? Та коли важче займатись бізнесом: у 90-ті роки чи нині - далі розкажуть Інна Безугла та Сергій Сепітий.

9 вересня 2016, 18:28

2 дні без газу у квартирах полтавці пережили, на 3 день - підняли бунт

2 дні без газу у квартирах полтавці пережили, на 3 день - підняли бунт. До нашої редакції звернулися за допомогою мешканці, які проживають за адресою Чайковського, 7. Майже три дні вісім квартир перебували без блакитного вогнища. Працівники «Полтавагаз», за словами мешканців, лише відмахувалися від людей, які навіть їжу розігріти не могли. Хеппі енд цієї історії - далі у сюжеті.

9 вересня 2016, 18:29