Архів новин за 8.09.2016

Генетична спадковість - у родині полтавки вишивають з покоління в покоління

Вишиванка як генетична спадковість. Полтавка створює рушники, успадкувавши традиції своєї матері. І жінку навіть впізнають за її роботами, бо вона створила власний «почерк», самотужки розробляючи схеми. Роботи майстрині Марії Сєрікової вже побачили мої колеги на виставці, що відкрилася у музеї Панаса Мирного. 

8 вересня 2016, 17:22

Держслужбовців вчать допомагати постраждалим від торгівлі людьми

Держслужбовців вчать допомагати постраждалим від торгівлі людьми. Чотири роки тому в Україні законодавчо визначили, як держава має допомагати таким особам. Утім, працівники профільних відділів, мало обізнані і задіяні у цій роботі. Виправляти ситуацію нині взялася Міжнародна організація з міграції та партнерські благодійні організації.

8 вересня 2016, 17:27

У Полтаві обговорювали україно-литовський проект з реформування сектору психосоціальної реабілітації

У Полтаві обговорювали україно-литовський проект з реформування сектору психосоціальної реабілітації. Значну увагу у ньому приділятимуть учасникам АТО. У якості партнерів уряд Литви обрав Полтавську та Дніпропетровську області. Як лікують психічнохворих у Литві та що буде у перспективі в нашому регіоні, дивіться у наступному сюжеті.

8 вересня 2016, 17:31

Близько 200 полтавських бухгалтерів взяли участь у семінарі-практикумі

Близько 200 полтавських бухгалтерів взяли участь у семінарі-практикумі. Навчальний захід влаштували у державній аграрній академії. У цьому виші вже 56 років здійснюють випуск фахівців даної спеціальності і мають плідну співпрацю із бухгалтерськими організаціями. Чому навчали на семінарі, знають наші кореспонденти.

8 вересня 2016, 17:33

У Полтаві з'явилася сучасна лабораторія нафтогазових технологій

У Полтаві з'явилася сучасна навчально-дослідна лабораторія нафтогазових технологій. Її відкрили у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Нафтогазовидобувна компанія ДТЕК - обрала виш як один із найбільш провідних в Україні з підготовки фахівців та модернізувала лабораторію на більш ніж мільйон гривень. Вищий навчальний заклад став шостим у державі, з яким компанія уклала договір про партнерство.

8 вересня 2016, 17:35

У Полтаві провалився найстаріший колектор

У Полтаві провалився найстаріший колектор. Його збудували ще в 1929 році. Тепер «Полтававодоканал» спільно з обласною та міською радою шукають шляхи вирішення цієї проблеми, оскільки в разі погіршення ситуації, без води та каналізації може залишитися 8 тисяч полтавців.

8 вересня 2016, 17:37