Архів новин за 7.09.2016

8 з 10 полтавців допризовного віку не можуть служити взагалі

8 з 10 полтавців допризовного віку не можуть служити взагалі. Через проблеми зі здоров'ям. Вражаючі цифри озвучують військові. Але зазначають: це загальноукраїнська проблема. І не тільки держави, а через брак виховання. Своїм баченням того, як виправити ситуацію, представники спортивних управліннь, військові та молодь поділились із моїми колегами під час старту обласної спартакіади.

7 вересня 2016, 17:25

У Полтаві затримали таксиста, який був під впливом алкоголю та наркотичних речовин

У Полтаві затримали таксиста, який був під впливом алкоголю та наркотичних речовин. Водій поводив себе неадекватно: порушував громадський спокій та не реагував на зауваження правоохоронців. Подробиці - у наступному сюжеті.

7 вересня 2016, 17:27

Представники ОБСЄ відвідали бригаду тактичної авіації у Миргороді

Україна виконала свої міжнародні зобов’язання, передбачені Віденським договором 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки. Такого висновку дійшли представники 30 країн-членів ОБСЄ, після візиту інспекції до однієї з бригад, яка дислокується у місті Миргород Полтавської області. Що демонстрували закордонним партнерам – бачили мої колеги.

7 вересня 2016, 17:29

Продукція фірми «Полтавпиво» отримала нагороди міжнародного конкурсу

Продукція фірми «Полтавпиво» отримала дві золоті, дві срібні та бронзову медаль, а також, головну нагороду 19-го міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод - «Бурштинову зірку». Про чергові здобутки полтавських пивоварів - у наступному матеріалі випуску.

7 вересня 2016, 17:31

У Полтаві привітали газовиків із професійним святом

Не забули привітати газовиків із професійним святом. Цієї неділі представники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначають свій тематичний день. Перші особи держави сьогодні привітали фахівців провідних компаній, які причетні до видобутку вуглеводнів.

7 вересня 2016, 17:35

Містам Полтавщини виділили додатково по одному мільйону

Депутати-обласники додатково виділили по одному мільйону гривень на міста обласного значення та по півмільйона на райони дотаційних коштів з обласного бюджету. Плюс туристична галузь Полтавщини до кінця 2016 року поповнить свою скарбничку на 30 тисяч гривень.

7 вересня 2016, 17:56

Війна світів по-полтавські: свинокомплекс «Сільські традиції» знову у центрі уваги

Війна світів по-полтавські. Свинокомплекс «Сільські традиції» знову у центрі уваги. Протягом 5 днів фури з кормом не можуть потрапити на територію підприємства, бо активісти перекрили шлях. Свині вже почали їсти один одного, однак екологічна катастрофа не лякає протестувальників. Тим часом місцеві, що дотримуються іншої позиції, влаштовали акцію протесту, яка закінчилася бійкою. Подробиці - далі у сюжеті.

7 вересня 2016, 17:58