Архів новин за 6.09.2016

Сучасні проблеми екології плюс активний відпочинок дорівнює екотабір «Green Camp»

Сучасні проблеми екології плюс активний відпочинок дорівнює екотабір «Green Camp». 50 школярів і студентів протягом останніх двох днів літа перебували за містом: грали в активні ігри та слухали лекції. Для Полтави досвід заміського ековідпочинку - перший. Про враження учасників дізнавалась Катерина Залєвська.

6 вересня 2016, 17:24

У школах та дитячих садочках патрульні готують майбутніх водіїв

У школах та дитячих садочках патрульні готують майбутніх водіїв. З профілактичними бесідами в навчальні заклади протягом останнього місяця приходять правоохоронці. Тут малечі пояснюють, як потрібно переходити дорогу, на який сигнал світлофору можна йти та де можна їздити на велосипеді.

6 вересня 2016, 17:26

Полтавці допомагають Центру соціальної адаптації

Полтавці допомагають Центру соціальної адаптації. Ще один традиційний візит до цього закладу здіснила і команда нашого телеканалу. Приїхали не з порожніми руками. Зібрали все, в чому була потреба: зимові речі, взуття та дитячі іграшки. 

6 вересня 2016, 17:28

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих здали 240 мішків пластикових кришок

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих здали 240 мішків пластикових кришок. Їх до Свято-Успенського собору полтавці зносили протягом останніх шести місяців. За кришки виручили 10 з половиною тисяч гривень. Ці кошти благодійники перерахують на лікування поранених в АТО бійців.

6 вересня 2016, 17:30

30 тисяч гривень - на канцелярське приладдя для школярів

30 тисяч гривень - на канцелярське приладдя для школярів. Міська влада закупила на ці кошти необхідне спорядження для навчання полтавських дітей пільгових категорій. А у вівторок у Галереї мистецтв школярів покликали на традиційну акцію «Школярик». Там, для них влаштували концерт, проводили різні конкурси та дарували подарунки.

6 вересня 2016, 17:32

У полтавському храмі священик дозволив ловити покемонів

У полтавському храмі священик дозволив ловити покемонів. Про це настоятель Свято-Миколаївської церкви Олександр Дедюхін повідомив у Фейсбуці. Як відреагували на таку заяву священнослужителя прихожани та чим було викликане це рішення, дивіться у наступному сюжеті.

6 вересня 2016, 18:10

Спортзала ні для кого: у полтавському селищі за 25 років у приміщенні не провели жодного заняття

Нове будівництво - за три місяці. У селищі Решетилівка Полтавської області розпочали зводити спортивну залу при професійному аграрному ліцеї. Бо до нинішньої за 25 років не зайшов жоден учень. Це при тому, що діти, які навчаються тут із різних районів та навіть міст, дуже активно займаються всіма видами спорту. Чому перебудову старої зали офіційно називають новим будівництвом, і які додаткові майданчики можуть з'явитися довкола неї - дивіться у нашому матеріалі.

6 вересня 2016, 18:13