Архів новин за 5.09.2016

Не театр, а мультфільм - театр ляльок відкрив новий сезон незвичайною виставою

Театр, схожий на мультфільм. У Полтаві відкрили театральний сезон. Академічний обласний театр ляльок 79-ий раз стартував із нової вистави «Котигорошко», яку запропонували молоді творці. Керівники закладу говорять: вони і мали на меті забрати дітей від телевізорів і залучити їх до мистецтва. Сучасна музика, східні мотиви, світлові малюнки - усе це на прем'єрі побачили і мої колеги.

5 вересня 2016, 17:00

Полтавські школярі мріють стати поліцейськими

Полтавські школярі мріють стати поліцейськими. Таке бажання в учнів з'явилося після зустрічі із правоохоронцями. Під час профілактичного інтерактивного заходу діти мали змогу приміряти капелюхи поліцейських, посидіти за кермом їхнього автомобіля, а також переглянути показові виступи службових собак.

5 вересня 2016, 17:04

Полтавці офіційно заробляють на 13 сходинку серед усіх областей

Українська серединка. Полтавці офіційно заробляють на 13 сходинку серед усіх областей. 4 з половиною тисячі - так виглядає середня номінальна зарплатня в області. Для порівняння, на першому місці - прибутки у столиці, які складають, за статистичними підрахунками, більш ніж 8 тисяч на одного жителя. Але соціологи кажуть: фактично українці живуть у злиднях, бо найреальніший показник - це те, на що ми витрачаємо зароблені гривні.

5 вересня 2016, 17:07

Таємна перевірка доброчесності прокурорів дала свої результати

Генпрокурор України Юрій Луценко продовжує боротьбу з «недоброчесними» працівниками прокуратур. Полтавських держслужбовців теж перевірили. В результаті звільнено обласного прокурора Сергія Попова. Про таємну перевірку доброчесності дізнавались наші журналісти.

5 вересня 2016, 17:09

Через «перли» в офіційних документах їх не беруть до архіву

Через «перли» в офіційних документах їх не беруть до архіву. Працівники державної установи нарікають на погане знання ділової української мови держслужбовцями. Про хворобу, яку мають полтавські документи із самого ранку у понеділок говорили під час апаратної наради в обласній адміністрації. Як збираються її лікувати - дивіться далі.

5 вересня 2016, 17:15

Гарні дороги - одне з першочергових завдань міської влади

Ремонт доріг у Полтаві триває. В активну фазу процес оновлення автошляхів вступив у середині літа. На сьогодні капітально вже відремонтовано майже 75 тисяч кв. метрів дорожнього полотна. Більше про відновлення асфальтного покриття у місті - далі у сюжеті.

5 вересня 2016, 17:39