Архів новин за 29.09.2016

Обласна рада: штучне покриття спортивних майданчиків та аеропорт «Полтава»

На яких спортивних майданчиках в області потрібне штучне покриття та про підтримку Аеропорту «Полтава» говорили сьогодні в обласній раді. Засідання комісії з питань бюджету та управління майном вийшло емоційним. А деякі із 15 питань порядку денного викликали справжні суперечки.

29 вересня 2016, 09:29

У салоні «Художник» вшанували пам'ять Ігоря Каюріна

У салоні «Художник» вшанували пам'ять Ігоря Каюріна. Полтавського живописця не стало рік тому. Він буквально згорів від хвороби за кілька місяців. На виставку зібрали роботи, які, на думку мистецтвознавців, найбільш характерні для його творчості.

29 вересня 2016, 17:38

Віртуальна подорож бібліотеками минулого

Віртуальна подорож бібліотеками минулого. Таку пригоду пережили школярі середніх класів. В програмі – мандри книгарнями, яких вже не існує. Серед них – бібліотека Ашурбаніпала, Олександрійська та Ярослава Мудрого. Чи цікаві такі заходи малечі, та чи відвідують бібліотеку полтавці, коли дорослішають, – дивіться у наступному сюжеті.

29 вересня 2016, 17:39

Вік – не завада творчості

Вік – не завада творчості. Фестиваль талантів літніх людей «Літа на осінь повернули» відбувся увосьме. Музичне дійство зібрало митців з 11 районів Полтавської області. В програмі – пісні, танці, театральні етюди. Як все було, знає Катерина Залєвська.

29 вересня 2016, 17:41

Патрульні Полтави вчаться надавати домедичну допомогу

Патрульні Полтави вчаться надавати домедичну допомогу. Згідно з посадовою інструкцією, вони повинні це уміти, проте навчальної програми, затвердженої Урядом, для копів поки немає. Місцева служба екстренної медицини розробила власну тимчасову. Частина полісменів уже встигла скласти іспит із теоретичної частини і перейти до практики.

29 вересня 2016, 17:43

Діти із Сєвєродонецька будуть фотографувати Полтаву

«Фотопрактика по всій Україні» – проект під такою назвою започаткувала одна із фотостудій Сєвєродонецька, що на Луганщині. Її вихованці вирішили подорожувати країною із фотоапаратом у пошуках цікавих кадрів. Полтава – одне з перших місць, де вони зупинилися.

29 вересня 2016, 17:45

Полтавські школярі поїдуть до харківського аквапарку

Полтавські школярі на вихідні поїдуть відпочивати до харківського аквапарку. Перші квитки учням у четвер вручив міський голова Олександр Мамай. Мер відвідав 22 школу, де проінспектував виконані ремонтні роботи та привітав разом з дітьми учителів з наступаючим професійним святом. 

29 вересня 2016, 17:48

Попередили екологічну катастрофу

Попередили екологічну катастрофу – у Полтаві провалився один із найстаріших колекторів. Під землю пішли навіть гаражі, що були зведені у невстановленому місці. Комунальники кажуть: нечистоти з півміста могли потрапити у Ворсклу. Олена Ляшенко – далі.

29 вересня 2016, 17:50

Свині доведуть до посольств

Свині доведуть до посольств. Жителі Біликів висунули ультиматум обласним депутатам: якщо ті не підтримають їх із закриттям свинокомплексу – вони підуть пікетувати за межі України. Громадськість у четвер активно долучилась до роботи народних обранців під час десятої сесії сьомого скликання. Полтавці також вимагали знизити тарифи, визнати Сенчу місцем екологічного лиха та протестували проти об'єднання територіальних громад. Які рішення прийняли депутати – дивіться далі.

29 вересня 2016, 17:51