Архів новин за 28.09.2016

Грушевський: між критикою і визнанням

Грушевський: між критикою і визнанням. 150-річний ювілей від Дня народження видатного історика – привід згадати і його життєвий шлях, і політичну діяльність. Документальна виставка «Великий українець» зібрала архівні відомості, фотографії тощо, а головні її відвідувачі – школярі, які тільки починають знайомство з історією України та Полтави зокрема.

28 вересня 2016, 17:07

У Полтаві пройшли педагогічні читання, присвячені пам'яті математика Остроградського

Чергова річниця видатного математика родом з Полтави зібрала педагогів і науковців на конференцію. Остроградський, його наукова спадщина та сучасні проблеми освіти – ці та інші питання обговорювали на традиційних педагогічних читаннях в інституті післядипломної освіти.

28 вересня 2016, 17:09

Свято наближається

Свято наближається. Цієї неділі українські освітяни відзначатимуть День вчителя – одне з найвідоміших професійних свят. Напередодні педагогів з усієї Полтавської області зібрали у театрі Гоголя. Там їх відзначали грамотами і преміями, та вітали, влаштувавши концерт. Як вчителі знаходять себе серед різних закладів, і що називають головним фактором у своїй роботі – дізнавались мої колеги.

28 вересня 2016, 17:11

Правоохоронці підписали меморандум із Головним управлінням юстиції

Цього тижня полтавські правоохоронці підписали меморандум із Головним управлінням юстиції області. Документ передбачає співпрацю. Зокрема, для примусового виконання судових рішень та захисту державних виконавців.

28 вересня 2016, 17:14

В Полтаві не вистачає швачок, кухарів та слюсарів-ремонтників

В Полтаві не вистачає швачок, кухарів, слюсарів-ремонтників та інших робітничих професій. І це попри зарплатню вище середньої. Виною тому центри зайнятості називають недостатню інформаційну роботу профтехучилищ, а училища, в свою чергу, пояснюють модою на вищу освіту. Які ще професії цього року винесли на міський ярмарок вакансій – знає Олена Ляшенко.

28 вересня 2016, 17:16

Полтавці ініціюють надання податкових пільг аграрним підприємствам

Полтавці ініціюють надання податкових пільг аграрним підприємствам. Мова, зокрема, про маленькі фірми, адже збори, які нині вони змушені платити до державної казни, можуть незабаром просто знищити підприємства. Питання активно обговорювали під час засідання Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області.

28 вересня 2016, 17:17

Через суд екс-голова Полтавської райради намагалася повернути колишнє місце роботи

Екс-голова Полтавської районної ради намагається відновитися на посаді директора Територіального центру. У цій установі Оксана Гончаренко працювала до того, як очолила районну раду. А сьогодні своє колишнє робоче місце вимушена повертати через суд. Чим закінчився розгляд цієї адміністративної справи у Полтавському районному суді – дивіться у наступному сюжеті.

28 вересня 2016, 17:18

100 тисяч гривень щомісяця – стабільний хабар за «кришування» газоконденсату

Одному з керівників Полтавської поліції запропонували хабар у 100 тисяч гривень. Щомісяця таку суму обіцяли за покровительство незаконних врізок у нафтовий трубопровід. Магістраль розташовується на території одразу двох областей – Полтавської та Харківської. Чи прийняв правоохоронець пропозицію, та як розвивалися події далі – дивіться у нашому сюжеті.

28 вересня 2016, 17:20

На сесії міської ради розподіляли видатки із державного бюджету

На сесії міської ради виділяли додаткові кошти, об'єднували депутатські комісії та розглядали можливість прийняття на баланс міста обласних комунальних підприємств. Загалом за 3 з половиною години депутати прийняли рішення з більш ніж 50 питань порядку денного. За перебігом сьомої сесії сьомого скликання спостерігала наша знімальна група.

28 вересня 2016, 17:21