Архів новин за 27.09.2016

У Полтаві відкрився оновлений магазин компанії «Київстар»

У Полтаві відкрився оновлений магазин компанії «Київстар». Його новий формат – це не лише якісне обслуговування, а й широкий вибір девайсів, зручність у виборі гаджетів та, звичайно, високий рівень операторського сервісу. Знайти все це кожен зможе у магазині за адресою вул. Соборності, 53/1.

27 вересня 2016, 09:35

Донька письменника, який написав «Холодний Яр», приїхала до Полтави із своєю книгою

Донька письменника, який написав «Холодний Яр», приїхала до Полтави із своєю книгою. Майже правда і трохи фантастики – у романі «Козак із зірок» Леся Горліс-Горська розповідає про себе та батька.

27 вересня 2016, 17:19

Педагоги області Міжнародний день туризму відзначили зльотом у сосновому лісі в Головачі

Педагоги області Міжнародний день туризму відзначили зльотом у сосновому лісі в Головачі. За право зватися кращою та за три тисячі гривень боролася 21 команда. Де на Полтавщині живуть найтуристичніші вчителі, та хто із високопосадовців у душі турист – знають Олена Ляшенко та Іван Козаченко.

27 вересня 2016, 17:21

У Полтаві з'явились літературні QR-коди

У Полтаві з'явились літературні QR-коди. До Дня туризму в Україні у місті продовжили створення інноваційних маршрутів. Цього разу пізказки для туристів з'явилися біля трьох літературних музеїв: Івана Котляревського, Панаса Мирного та Володимира Короленка. Їх ініціатори кажуть: це для тих подорожуючих, які люблять самі блукати містом. Таким чином інформація, що криється в інтернет-ресурсах, має підштовхнути їх зайти до музеїв.

27 вересня 2016, 17:23

Полтава відзначає Всесвітній день туризму

Полтава відзначає Всесвітній день туризму, а наша область входить до п'ятірки лідерів у туристичній сфері. Сьогодні у Ляльковому театрі причетні до галузі підбивали підсумки року, нагороджували найкращих, ділилися планами на майбутнє.

27 вересня 2016, 17:24

В обласній раді говорили про поділ лісів за категоріями

Про поділ лісів за категоріями говорили сьогодні в обласній раді. Зокрема, про погодження відповідного клопотання підприємствам області. На засіданні комісії з питань аграрної політики це питання викликало суперечки. До якого рішення врешті-решт дійшли депутати – дивіться у наступному сюжеті.

27 вересня 2016, 17:25

Мешканець Кобеляцького району зберігав у своїй квартирі 3 кг. канабісу

3 кг канабісу у своїй квартирі зберігав мешканець Кобеляцького району. Наркотичні речовини, за словами їхнього володаря, чоловік використовував для власних потреб. Проте нині за зберігання забороненої рослини він має відповісти перед законом.

27 вересня 2016, 17:27

У дитсадку №58 мовлення малечі виправлятимуть у спеціальній групі

У дитячому садочку №58 з'явилася додаткова група. Вона має логопедичне спрямування і розрахована на 12 дітей. У її створенні в матеріальному плані допомогла міська влада. За виділені із міської казни кошти закупили необхідні меблі та зробили ремонт.

27 вересня 2016, 17:28

День суму у Полтаві

День суму у Полтаві. У вівторок у місті попрощалися із захисником. Олександр Гончаров більше року відстояв на захисті України у зоні проведення антитерористичної операції. Навесні він демобілізувався. Мав дуже багато планів на мирне життя, однак, знову зібрався на Схід. У цей час, розповідають побратими, лікарі виявили у чоловіка недугу серця. Кілька днів тому у лікарні його не стало.

27 вересня 2016, 17:41