Архів новин за 26.09.2016

Сьогодні у центрі міста роздавали презервативи

Сьогодні у центрі міста роздавали презервативи. Таким чином неурядові організації нагадали полтавцям про Всесвітній день контрацепції. Його відзначають щорічно 26 вересня. Як реагували на акцію перехожі – бачили Олена Ляшенко та Іван Козаченко.

26 вересня 2016, 17:06

Полтавські педагоги готуються до Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017»

Полтавські педагоги вже готуються до Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017». На рахунку регіону – понад 20 років боротьби за титул найкращого та три перемоги. Цьогоріч позмагатись готові понад 100 вчителів. Про підготовку викладачів до конкурсу дізнавались наші журналісти.

26 вересня 2016, 17:07

Обрати концепцію «Території майдану» зможе кожен

Обрати концепцію «Території майдану» зможе кожен. На сьогоднішній день у місті створили пересувну виставку з 10 конкурсними проектами. Переглянути їх полтавці зможуть у найбільш людних місцях: торгових центрах, підземних переходах, закладах культури. Ці роботи вже побачили наші кореспонденти.

26 вересня 2016, 17:11

У міській раді знову згадали про проблему «газетних» рядів

Полтавці звернулися до міських депутатів, аби ті скасували чи відмінили рішення про розміщення тимчасових споруд в арці будинку по вулиці Соборності, 27. У понеділок у міській раді відбулося засідання комісії з питань місцевого самоврядування, куди, зокрема, прийшли і мешканці горезвісного будинку.

26 вересня 2016, 17:12

Художники День міста відзначили черговою виставкою

Художники День міста відзначили черговою виставкою. Полтавська організація Національної спілки художників України зібрала молодих і досвідчених у Галереї мистецтв. Експозиція вийшла барвистою та різножанровою. 

26 вересня 2016, 17:14

До Дня міста поблизу театру Гоголя відбувся святковий концерт

До головного свята Полтави – Дня міста – на площі поблизу театру Гоголя відбувся святковий концерт. На нього запросили чимало українських виконавців, які вітали полтавців з 23 вересня. Хто приїхав до нашого міста, та чого самі полтавці бажають рідній Полтаві – у нашому наступному матеріалі.

26 вересня 2016, 17:15

7 тисяч полтавців у суботу вийшли на вулиці міста у вишиванках

У суботу Полтава вбралася у вишиванку. Вулиці міста заповнили тисячі людей у вишитих сорочках. Разом вони пройшлися від Білої Альтанки до парку «Перемога», де на них чекав концерт, виставка ретро-автомобілів, розваги, конкурси та подарунки. Так вже вп'яте у місті відбувся парад «Полтава вишивана». 

26 вересня 2016, 17:17

У Полтаві відкрили меморіальну дошку Шевченкові XX століття

У Полтаві відкрили меморіальну дошку Шевченкові XX століття. Так науковці називають видатного громадського та політичного діяча, вченого Михайла Грушевського. Пам'ятний знак встановили на будівлі, де у 13-ому році бував відомий політик, – колишній Український клуб. Його відкриття присвятили 150-ій річниці від Дня народження Михайла Грушевського.

26 вересня 2016, 17:18

Фестиваль про сучасне місто став майданчиком для презентацій інноваційних проектів

Фестиваль про сучасне місто став майданчиком для презентацій інноваційних проектів. Останні розробили відповідно до програми «Бюджет участі». Понад 20 ідей перетворення свого міста на краще оприлюднили на фестивалі «Майстерня міста».

26 вересня 2016, 17:19