Архів новин за 23.09.2016

До Дня міста – правду про війну

До Дня міста – правду про війну. У Полтаві представили матеріали, що розвінчують міфи про Другу світову. Нові факти про депортацію кримських татар, втрати нашої сторони, і навіть про початок конфлікту – виставка банерів, що подорожують Україною, зараз триває в обласній бібліотеці імені Котляревського.

23 вересня 2016, 17:01

Аграрна академія приєднається до міжнародного проекту

Полтавська державна аграрна академія приєднається до міжнародного проекту. Його деталі разом з керівництвом вишу обговорювали польські експерти із Фундації менеджерських ініціатив. Спільний проект стосуватиметься відновлювальних джерел енергії. Більше про це, та ще про одних гостей, які цього тижня приїхали до академії, – у матеріалі Крістіни Брігіди.

23 вересня 2016, 17:03

Надзвичайники рятували... онкохворих дітей

Надзвичайники рятували... онкохворих дітей. Співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Полтавській області приєдналися до Всеукраїнської акції «Твоя кров – рятівна!».

23 вересня 2016, 17:05

У Полтаві знайшли трьох дітей, які втекли з дому

У Полтаві знайшли трьох дітей, які втекли з дому. Ще 18-го вересня троє хлопчаків віком від 10 до 13 років пішли з будинку сімейного типу, де їх виховують. До пошуків залучили правоохоронців міста та сусідніх районів. Виявилось, що чотири доби хлопці жили у лісі. Чому вони втекли з дому, що робили увесь цей час та кому вдалося їх повернути – дивіться далі.

23 вересня 2016, 17:06

Міська влада для захисників організувала урочистий прийом

День міста – привід не тільки для святкування, а й для вшанування ветеранів та дітей війни. Зараз їм – вже далеко за 80, однак, є що згадати і розповісти. Традиційне привітання в цьому році зібрало майже 150 захисників Батьківщини.

23 вересня 2016, 17:08

Народний депутат Сергій Каплін привітав ветеранів та взяв участь в покладанні квітів

До відзначення Дня міста біля Меморіалу Солдатської слави приєднався і народний депутат України Сергій Каплін. Разом зі своїми однодумцями із Соціал-демократичної партії політик поклав квіти до монументу та поспілкувався із ветеранами.

23 вересня 2016, 17:09

У Полтаві відзначили 73-ю річницю звільнення від нацистських окупантів

У Полтаві відзначили 73-ю річницю звільнення від нацистських окупантів. День народження міста, який і присвячений цій даті, традиційно розпочали з покладання до Меморіалу Солдатської слави. Тут зібралися ветерани, очільники міста, області, депутати, керівники різних підприємств, студенти та школярі. А ще спеціально привітати полтавців із Авдіївки приїхали бійці 16 мотопіхотного батальйону.

23 вересня 2016, 17:11

Кращі нейрохірурги радилися, як рятувати українців від інсультів

Як рятувати українців від інсультів – у Полтаві радилися кращі нейрохірурги з усіх регіонів. Протягом двох днів у місті відбувся Всеукраїнський науковий симпозіум, участь у якому взяли й іноземні фахівці. Які новітні технології обговорювали лікарі, що заважає на повну потужність запровадити їх в Україні, та скільки часу може знадобитися для того, аби таки втілити це у життя, – у нашому наступному сюжеті.

23 вересня 2016, 17:30

Громади Полтавщини навчатимуться відкривати власні справи

Громади Полтавщини навчатимуться відкривати власні справи. В області стартував проект «Крок до підприємництва». Участь у ньому братимуть 4 громади. Як обирали учасників, та на які результати очікують організатори проекту – розкажуть наші журналісти.

23 вересня 2016, 17:38