Архів новин за 22.09.2016

У Галереї мистецтв відкрилась виставка унікального полтавця

У Галереї мистецтв відкрилась виставка унікального полтавця. Володимира Колесникова-молодшого мистецтвознавці називають яскравим представником сучасного модерну. А його роботи такі, що неможливо порівнювати з попередниками. Крім того, виставку митця яскраво доповнила власними картинами його дружина Марина Розуванова.

22 вересня 2016, 16:35

Полтава приєдналася до Дня без автомобілів

Полтава приєдналася до Дня без автомобілів. Сьогодні вранці активісти закликали містян на роботу приїхати велосипедом, або ж прийти пішки. Хто із полтавців долучився до цієї акції, та чому, на їхню думку, щодня потрібно користуватися роверами – дивіться у нашому сюжеті.

22 вересня 2016, 16:37

У полтавські родини заселили німців

У полтавські родини заселили німців. Більше 20 іноземних школярів цього тижня приїхали до України, аби взяти участь у традиційній програмі обміну. У Полтаві її практикують майже 30 років. За цей час, розповідають представники влади, діти встигли вирости, однак продовжують спілкуватись між собою, і зараз вже дружать цілими сім'ями.

22 вересня 2016, 16:39

Один із останніх визволителів Полтави розповів, яким було наше місто у 1943 році

Один із останніх визволителів Полтави від німецької окупації розповів, яким було наше місто у 1943 році. Василь Глущенко поспілкувався з вихованцями школи-інтернату №2 у рамках заходу «Зустріч поколінь». Такий діалог між дітьми та очевидцями військових конфліктів традиційно напередодні Дня міста влаштовує Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

22 вересня 2016, 16:41

Фестиваль про сучасне місто та його суспільство вперше показали полтавцям

Фестиваль про сучасне місто та його суспільство вперше показали полтавцям. Проект «Майстерня міста» – це платформа для спільних зустрічей між владою і громадою. В програмі фесту: дискусії, семінари, майстер-класи і розважальні заходи. 

22 вересня 2016, 16:43

У полтавському супермаркеті стріляв чоловік

У полтавському супермаркеті стріляв чоловік. Таким чином він відреагував на прохання охоронців повернути викрадений товар. На той момент у магазині було багато покупців, проте від його пострілу ніхто не постраждав. Більше про це – у наступному матеріалі.

22 вересня 2016, 16:44

За один день зіньківські рятувальники виявили та знешкодили 82 вибухонебезпечних предмети

За один день рятувальники у Зіньківському районі виявили та знешкодили 82 вибухонебезпечних предмети. Про підозрілі знахідки повідомили мешканці двох сіл. В обох випадках піротехніку знаходили під час проведення земельних робіт.

22 вересня 2016, 16:45

Полтавцям не соромно зустрічати гостей

Полтавцям не соромно зустрічати гостей. Тротуари поблизу Київського вокзалу, що не ремонтувались більше 30 років, капітально лагодять. Більшу частину комунальники уже перевтілили. Найбільше радіють місцеві жителі: говорять, тепер не доведеться лаштувати місточки через величезні калюжі та не червонітимуть перед тими, хто приїздить у місто.

22 вересня 2016, 16:46

Проблеми районів – у вуха міністра

Керівники департаментів обласної держадміністрації сьогодні виїхали на засідання... в Решетилівку. Туди сьогодні із робочим візитом завітав Міністр агрополітики Тарас Кутовий. Зібрали усіх голів райдержадміністрацій, і говорили про готовність до зими. 

22 вересня 2016, 16:48