Архів новин за 20.09.2016

Юні скрипалі, піаністи, вокалісти отримали грошові премії

Юні скрипалі, піаністи, вокалісти отримали грошові премії. Так переможців та лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів вирішили привітати до Дня міста у Фонді захисту і підтримки талановитих дітей.

20 вересня 2016, 17:05

В 4-ій поліклініці Полтави на сходовій клітині виявили підозрілу валізу

В 4-ій поліклініці Полтави на сходовій клітині на п'ятому поверсі виявили підозрілу валізу. Про це оперативникам повідомив один із лікарів. За словами очевидців, у валізі були невідомі дроти та папери. Доки їхали правоохоронці та рятувальники, персонал та пацієнтів евакуювали з приміщення. Далі за справу взялися вибухотехніки. Після обстеження поліклініки валізу віднесли у безпечне місце, де її підірвали. Наразі правоохоронці встановлюють вміст валізи та з'ясовують, хто в лікарняному закладі міг залишити цей предмет.

20 вересня 2016, 17:06

Дві дорожньо-транспортні пригоди забрали життя трьох осіб

Дві дорожньо-транспортні пригоди на Полтавщині забрали життя трьох осіб. В обох випадках причиною загибелі людей стало зіткнення автомобілів, що рухалися автодорогою Київ-Харків. Більше про це – у наступному матеріалі.

20 вересня 2016, 17:07

Всьоме і... востаннє

7-ий Всеукраїнський фестиваль «Полтава ДОК» востаннє запалить кіноекран. Показ пройде на цих вихідних, а саме – 24 та 25 вересня. Однак, на цьому діяльність докфесту припиниться, зазначають організатори: творчість – першочерговий елемент, та фінансова підтримка – не менш важлива. Подробиці дізнавались наші журналісти.

20 вересня 2016, 17:08

Бельгійці із полтавцями разом вивчають генетику пшениці

Бельгійці із полтавцями разом вивчають генетику пшениці. Багато років триває спільна робота у цьому напрямку між закордонними експертами та Полтавською державною аграрною академією. Нині бельгійська делегація знову прибула до Полтави. У виші її представники влаштували кілька відкритих лекцій для студентів. На одній із них побувала наша знімальна група.

20 вересня 2016, 17:09

Полтава – за два дні до святкування Дня без автомобіля

Полтава – за два дні до святкування Дня без автомобіля. Всесвітній рух відмови від авто- та мото засобів затягнув всіх: пішоходів, велосипедистів та автомобілістів. Полтавців чекає акція «Велосипедом на роботу». Приєднатися запрошують всіх: і школярів, і людей поважного віку. Які настрої панують серед місцевих, дізнавалась Катерина Залєвська.

20 вересня 2016, 17:20

Володимир Гройсман проінспектував дороги Полтавщини

Сьогодні Полтавщину із робочим візитом відвідав Володимир Гройсман. Прем’єр проінспектував хід ремонту дороги Кременчук-Полтава. На деяких ділянках асфальтне покриття замінюють повністю. Шляховики кажуть: коли почалося АТО, навантаження на трасу значно збільшилося. Олена Ляшенко – далі.

20 вересня 2016, 17:34