Архів новин за 19.09.2016

Лікарка, яка має покликання робити цей світ прекрасним

Лікарка, яка має покликання робити цей світ прекрасним. Валентина Сімійон відкрила свою першу персональну виставку. В експозиції – здебільшого пейзажі її рідної Полтавщини. Аби створити ці картини, художниці іноді доводилося працювати у дві зміни. Чому – дивіться у наступному сюжеті.

19 вересня 2016, 15:46

Депутати обласної ради хочуть добитися визнання бійців-добровольців

Депутати обласної ради хочуть добитися визнання бійців-добровольців, які під час проведення АТО не потрапили в підрозділи МВС, Збройних Сил чи Нацгвардії. Профільна комісія з питань регламенту підтримала таку ініціативу, далі вже – слово за депутатами на черговій сесії.

19 вересня 2016, 15:47

У навчальних закладах Полтави діють «тривожні» кнопки

У навчальних закладах Полтави діють «тривожні» кнопки. Як саме – презентували у загальноосвітній школі №18. За викликом правоохоронці приїхали менше аніж за 2 хвилини, і нейтралізували псевдо-правопорушника. 

19 вересня 2016, 15:49

Полтавська поліція затримала групу наркоділків міжрегіонального значення

Полтавська поліція затримала групу наркоділків міжрегіонального значення. Вона діяла на території Полтавської та Дніпропетровської областей. Щомісяця наркоділки реалізовували до одного кілограма готової наркотичної сировини. Що ще, крім цього, правоохоронці знайшли у них при обшуку – дивіться далі.

19 вересня 2016, 15:53

У наркопритоні на Ватутіна, 3 поліція провела обшук із вилученням так званих «сухих трав»

У наркопритоні на Ватутіна, 3 поліція провела обшук із вилученням так званих «сухих трав». Одну із квартир за тією адресою неблагополучною називають давно. Мешканці кажуть: терпець урвався, тому одного разу на допомогу викликали одночасно поліцію, громадські організації та журналістів. Як розгорнулися події, та чому в Україні складно знайти управу на наркозалежних сусідів, які підторговують зіллям, розповість Олена Ляшенко.

19 вересня 2016, 15:55

Як полтавці голосуватимуть за проекти Бюджету участі

Від полтавців залежить, чи з'являться у місті нові майданчики, підсвітять фонтани, або ж облаштують безкоштовні книжкові полиці. Підтримати проект, який найбільше до вподоби, можна буде вже за місяць. Для цього ідеї отримали свої порядкові номери у бюлетні для голосування. Визначили їх під час засідання робочої групи «Бюджету участі». Яким чином можна буде віддати свій голос, та що для цього потрібно, і як автори проектів їх рекламуватимуть – далі у сюжеті.

19 вересня 2016, 15:57

100 діб, 11 мільйонів – в Полтаві з'явився штучний стадіон за стандартами УЄФА

11 мільйонів, 100 днів і ночей – у Полтаві з'явилось штучне футбольне поле останнього покоління – єдине у місті, яке відповідає стандартам УЄФА. Відкривали реконструйований стадіон «Динамо» у неділю з усіма почестями. На церемонію приїхали почесні гості, а вихованцям футбольних шкіл дарували м'ячі. Який вигляд має мрія віком у 20 років, та як на цьому стадіоні грали у післявоєнні роки – бачили і знають Інна Безугла та Валерій Пашнін.

19 вересня 2016, 16:25