Архів новин за 14.09.2016

«Мазепа-Фест» повертається до Полтави

«Мазепа-Фест» повертається до Полтави. 25 вересня відбудеться 10-ий ювілейний музичний етно-рок-фестиваль. Дійство відбудеться на Співочому полі. Його організатори планують зібрати понад 5 тисяч людей. Про підготовку до легендарного фестивалю, дізнавалися наші журналісти. 

14 вересня 2016, 15:37

Учні 28-ої школи дізналися про те, як живуть їхні однолітки на Сході

Учні 28-ої школи дізналися про те, як живуть їхні однолітки на Сході. Про це їм розповів письменник Микита Кашницький, який нещодавно повернувся з Донбасу. Для підкріплення своїх слів він також продемонстрував школярам фільм та свою тематичну книгу.

14 вересня 2016, 15:40

Навчання рятувальників у 30-ій гімназії: вогнеборці гасили умовну пожежу

У 30-ій гімназії гасили пожежу. Такою була легенда навчань, які тут проводила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Рятувальники зазначають: проводять такі заходи для того, аби з початком нового навчального року нагадати школярам та вчителям, як необхідно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

14 вересня 2016, 15:43

У Кременчуці за чаркою горілки чоловік отримав ножове поранення в живіт

У Кременчуці за чаркою горілки чоловік отримав ножове поранення в живіт. Його потерпілому наніс 47-річний місцевий мешканець. Одного чоловіка доставили до лікарні, іншого - до поліції. Подробиці - далі у випуску.

14 вересня 2016, 15:46

Погрожуючи ножем та гранатою, нападник вимагав у жінки мобільний телефон і гроші

У Кременчуцькому районі, погрожуючи ножем та гранатою, нападник вимагав у жінки мобільний телефон і гроші. Лише дивом їй вдалося втекти від зловмисника та просити порятунку в інших людей. 

14 вересня 2016, 15:48

Асфальтове покриття у Полтаві хочуть замінити в усіх дитячих садочках

Асфальтове покриття у Полтаві хочуть замінити в усіх дитячих садочках. Такими планами на наступний рік поділився міський голова під час відвідування дошкільних навчальних закладів. У деяких вже розпочали таку роботу, одночасно із модернізацією будівель та оновленням дитячих майданчиків.

14 вересня 2016, 15:50

Півстоліття сумчани не бачили ремонту міждворових проїздів

Суми та Полтава - міста майже однакові за площею та кількістю людей, які в них проживають. Відтак мої колеги вирішили поцікавитися, наскільки активно у цих населених пунктах працюють комунальники. Ми вже розповідали про ремонт доріг, сьогодні ж - дивіться матеріал про те, як відбувається ремонт міждворових проїздів біля багатоповерхівок та наскільки людям там комфортно пересуватися.

14 вересня 2016, 15:54