Архів новин за 13.09.2016

Cезон у театрі «Anastasis» стартував психологічною виставою «Пустота»

Відкриття театрального сезону молодіжного театру «Анастасіс» стартувало з психологічної вистави «Пустота». Колектив існує вже три роки. За цей час змінилося багато: від акторського складу до тем, що порушує колектив. Про родзинки «театралів-аматорів» дізнавались наші журналісти.

13 вересня 2016, 15:32

Полтавці змушені навчати дітей на платних гуртках через велику кількість бажаючих

Полтавці змушені навчати дітей на платних гуртках через велику кількість бажаючих. В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді цими вихідними відбувся День відкритих дверей, але з уточненням: набір нині не проводять. Три десятки зараз діючих гуртків не вміщують усіх охочих. Керівники комунального закладу кажуть: будуть створювати додаткові заняття, але вже за рахунок батьків.

13 вересня 2016, 15:37

За 5 місяців волонтери зібрали півтори тонни батарейок

Лише за 5 місяців волонтери зібрали півтори тонни відходів. Саме стільки батарейок принесли полтавці до активістів екологічної громадської організації «ЕкоЛтава». Збирали вторсировину по всій території нашої області. Загалом роблять це для того, аби зберегти в подальшому здоров'я людей та навколишнє середовище. Оскільки в разі потрапляння батарейки в грунт, шкідливі речовини поширюються у грунтові води, що викликає загрозу для оточуючих.

13 вересня 2016, 15:45

На Україну насувається інфекційна загроза

На Україну насувається інфекційна загроза. Щоправда це лише стосується великої рогатої худоби. Ветеринари б'ють на сполох, оскільки в сусідніх країнах вже активно шириться недуга під назвою нодулярний дерматит. Як проявляється хвороба та чи можна врятувати тварин - дивіться у нашому сюжеті.

13 вересня 2016, 15:47

Україна - єдина в світі держава, яка має професійне свято фармацевтичного працівника

Україна - єдина в світі держава, яка має професійне свято фармацевтичного працівника. Сьогодні відзначили 19-ту річницю. Полтава теж долучилась до святкування. Урочистості до дня фармацевта зібрали майбутніх спеціалістів цієї галузі та вже досвідчених аптекарів. Про фармацію на Полтавщині дізнавались наші журналісти.

13 вересня 2016, 15:54

На підприємстві «Полтаватеплоенерго» визначали кращого за професією

На обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» визначали кращого за професією. Відповідний конкурс серед представників виробничої служби тут провели вперше. У професійній майстерності між собою змагалися слюсарі-ремонтники теплових районів підприємства у місті Полтава та його майстерських дільниць розташованих в області. Як це було - бачили наші кореспонденти.

13 вересня 2016, 15:57

1 жовтня для полтавців розпочнеться другий рік проекту «Сталість ВІЛ-послуг»

1 жовтня для полтавців розпочнеться другий рік Пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг». Нині він працює лише у 7 областях України. Але в нашому регіоні його реалізовують одразу у трьох місцях - в містах Полтава, Кременчук та у Полтавському районі. Що вдалося нашим та іноземним фахівцям зробити за останні півроку і що реформуватимуть найближчим часом - обговорювали під час круглого столу в обласній адміністрації.

13 вересня 2016, 16:01

Боротися із пожежами, як у Німеччині, - Полтавщина переймає європейський досвід

Боротися із пожежами, як у Німеччині, - Полтавщина переймає європейський досвід. У рамках пілотного проекту кілька територіальних громад узяли на себе зобов'язання створити добровільні протипожежні дружини. Допомогти їм приїхали експерти з Німеччини.

13 вересня 2016, 16:03

Полтавські садочки поповнюються новими майданчиками

Полтавські дитсадки збагачуються новими майданчиками. Старі, ще радянські ігрові конструкції міська влада вирішила розбавити сучасними. Які вони - нові павільйони, гірки та каруселі - особисто перевірив мер.

13 вересня 2016, 16:05