Архів новин за 12.09.2016

Найшвидший гонщик України проживає у Полтаві

Найшвидший гонщик України проживає у Полтаві. Це стало відомо за результатами фіналу гонок Ltava Attack Series, який пройшов цими вихідними. Протягом 5-ти місяців пілоти зі всієї України у різноманітних класах виборювали місця на п'єдесталі переможців. 

12 вересня 2016, 17:11

У другу суботу вересня у нашій державі відзначається День українського кіно

У другу суботу вересня у нашій державі відзначається День українського кіно. Ретро-ілюзіон «Колізей», у приміщенні Літературно-меморіального музею Володимира Короленка, показав одне з перших творінь українського кінокласика - Олександра Довженка. Чудовий фільм з кінопроектору під акомпонемент професійного тапера переглянула і наша знімальна група.

12 вересня 2016, 17:14

У Полтавському районі прогулянка двох друзів закінчилася смертю

У Полтавському районі прогулянка двох друзів закінчилася смертю. Товариші стали жертвою нападника. Нанісши чоловікам тілесних ушкоджень, від яких один із них помер, зловмисник заволодів їхніми мобільними телефонами та взуттям. Подробиці цієї події - далі у випуску.

12 вересня 2016, 17:21

Нова поліція шукає працівників

Нова поліція шукає працівників. Відкритий конкурс на заміщення вакантних посад слідчого та дільничного оголошено із 12 вересня. Кого хочуть бачити на цій роботі, а також про результати атестації копів, журналістам під час прес-конференції розповів головний поліцейський Полтавщини. 

12 вересня 2016, 17:23

У День народження Івана Котляревського відзначили талановитих школярів

У День народження Івана Котляревського відзначили талановитих міських школярів. Біля Білої Альтанки вручили одноіменну премію за кращий літературний гумористичний твір. Змагалися діти у двох вікових категоріях по дві номінації у кожній. За свої старання школярі отримали грошові винагороди. Які саме - дивіться у нашому сюжеті.

12 вересня 2016, 17:27

З війни - на весілля: бійця з позивним Балу відпустили з передової... одружитися

З війни - на весілля. Його, щоб одружився, відпустили з передової. Погуляти на весіллі друга командування дозволило навіть найближчим побратимам. Військові кажуть: на війні кохання, а тим більше таке, що продовжується одруженням, - велика рідкість. 

12 вересня 2016, 17:29

Полтавці відзначили День танкіста

У неділю полтавці вшановували нинішніх захисників та військових, які вже на заслуженому відпочинку. У місті відзначили День танкістів. Свято традиційно о цій порі відзначали ще за радянських часів. В Україні його офіційно впровадили у 97-ому. А ще за 17 років  держава отримала сучасних героїв, яким нині доводиться захищати Батьківщину.

12 вересня 2016, 17:32

У Полтаві розбили п'ять дошок, встановлених на честь загиблих атовців

Боротьба «русского мира» проти української ідеї. У Полтаві у ніч з суботи на неділю розбили 5 дошок, встановлених на честь загиблих атовців. Це вже другий прецедент за останні кілька місяців. Сотні обурених полтавців у понеділок зранку прийшли під стіни обласної поліції, вимагати відповідей: коли це закінчиться та чи будуть покарані винні. Адже з часу першого випадку про зрушення у розслідуванні громадськості не відомо.

12 вересня 2016, 17:34