Архів новин за 1.09.2016

З приходом осені рятувальники особливу увагу звертають на мешканців приватного сектору

З приходом осені рятувальники особливу увагу звертають на мешканців приватного сектору. Все тому, що тут частіше за все встановлені індивідуальні котли, або ж працює пічне опалення. Аби ще раз нагадати людям про техніку безпеки, і проводять тематичні рейди районами області.

1 вересня 2016, 17:38

В обласній бібліотеці імені Гончара провели Урок Знань

Що таке Батьківщина? Таке питання 1 вересня поставили полтавським школярам. В обласній бібліотеці імені Гончара провели перший урок для учнів навчальних закладів Полтави. Тема – незалежність України, шляхи досягнення самостійності та видатні історичні постаті. Понад пів-тисячі школяриків різного віку скористались можливостю дізнатися щось нове про свою державу. Подробиці – далі в сюжеті.

1 вересня 2016, 17:40

На фасаді 6-ї школи з'явилася ще одна меморіальна дошка

На фасаді 6-ї школи з'явилася ще одна меморіальна дошка. Крім героїв Другої світової війни, тут увіковічнили бійця АТО Олександра Фролова. Він загинув поблизу міста Дебальцеве у лютому 2015 під час мінометного обстрілу бойовиками позицій українців. Про те, яким був герой, знають наші журналісти.

1 вересня 2016, 17:43

На фасаді корпусу ПДАА з'явилася меморіальна дошка визначному діячу ветеринарної медицини України Сергієві Аранчію

На фасаді однієї з будівель Полтавської державної аграрної академії відкрили меморіальну дошку визначному діячу ветеринарної медицини України Сергієві Аранчію. Півроку тому один із засновників ветеринарного факультету вишу залишив цей світ, проте пам'ять про його великі справи залишаються у народі. На церемонії відкриття побувала й наша знімальна група.

1 вересня 2016, 17:47

Більше півтори тисячі молодих людей стали студентами аграрної академії

Більше півтори тисячі молодих людей стали студентами Полтавської державної аграрної академії. У День Знань у цьому виші відбулася  церемонія посвяти у студентське братство. Крім цього, з нагоди початку навчального року в академії заснували ще одну традицію. Яку саме – дивіться у наступному сюжеті.

1 вересня 2016, 17:53

Вишиванки та українські віночки – тренд цьогорічного Свята Першого дзвоника

Вишиванки та українські віночки – тренд цьогорічного Свята Першого дзвоника. Учні п'ятої школи дотрималися його на всі сто відсотків. Національне вбрання прийшлося до вподоби як одинадцятикласникам, так і першачкам.

1 вересня 2016, 17:55

27 тисяч – за парти

27 тисяч – за парти. Для полтавських школярів офіційно стартував новий навчальний рік. У четвер по всьому місту лунали перші дзвоники. Лави учнів нині поповнилися більш ніж трьома тисячами першокласників. Чого чекають діти від нового навчального року, та якими їх зустріли заклади – бачили мої колеги.

1 вересня 2016, 18:02