Архів новин за 9.08.2016

Два художники виставили свої картини в обласній бібліотеці

Туніс, Каліфорнія та Полтавщина – два художники виставили свої картини в обласній бібліотеці. Леонід Колесніков та Микола Лахижа представили схожі мотиви, проте різні манери виконання у «Виставці мандрівників».

9 серпня 2016, 16:44

За півроку в Україні учасникам АТО видали 25 тисяч соціальних карток

За півроку в Україні учасникам АТО видали 25 тисяч соціальних карток. Останні, за словами представників об'єднання «Українці-Разом», мають допомогти бійцям в отриманні безкоштовної правової підтримки, медичному обстеженні, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах тощо. У цьому напрямку громадські організації підтримують представники обласної влади. Це сьогодні засвідчив підписаний меморандум.

9 серпня 2016, 16:46

У Семенівці відсвяткували обжинки і розповіли, що робити із українською землею

Український аграрний сектор найбільше з-поміж інших галузей забезпечує надходження іноземної валюти в країну. Про такі високі показники розповідають самі працівники сільського господарства. Експерти до цього додають: внутрішній валовий продукт України нині становить 41%, у той час як Штати мають лише кілька процентів. Утім, щоб зберегти позиції і розвивати сільське господарство, українські аграрії закликають єднатися і відстоювати свої права. Зокрема, ні в якому разі не продавати землі, адже тоді люди, яких і так поставили за межу бідності, будуть голодувати. Що іще непокоїть представників підприємств, і яким чином їм таки вдається зберігати країну аграрною – дізнавалася Інна Безугла.

9 серпня 2016, 16:48

На Полтавщині затримали автомобіль із підробними документами

На Полтавщині затримали автомобіль із підробними документами. У цистерні вантажівки, яка за накладними перевозила суміш відпрацьованих нафтопродуктів, був бензин. Крістіна Брігіда – далі.

9 серпня 2016, 16:50

В Екоінспекції Полтавської області не пускають на роботу... начальника

В Екоінспекції Полтавської області не пускають на роботу... начальника. Цього року його звільнили ніби-то за прогул. Через суд чоловік довів, що це було незаконно, і у присутності громадськості та журналістів намагався вийти на роботу. Подробиці – в сюжеті.

9 серпня 2016, 16:50

Архітектурна пам’ятка чи торгово-розважальний центр?

Архітектурна пам’ятка чи торгово-розважальний центр? Дехто з полтавців обурений станом колишнього кінотеатру Котляревського. Через соціальні мережі активісти вирішили зустрітися і висловити своє обурення. Що з того вийшло – бачили мої колеги.

9 серпня 2016, 16:53

Місце під аркою ще треба вибороти

Місце під аркою ще треба вибороти. Вночі у центрі Полтави таки виселили продавців пресою. Але – без попередження чи люб'язностей. У газетному ряду влаштували погром. За словами місцевих жителів, близько півночі у двір по вулиці Соборній приїхали молодики, зрізали замки і викинули майно. Та самі продавці кажуть: вони ще й недорахувалися грошей.

9 серпня 2016, 16:54