Архів новин за 8.08.2016

Українські льотчики виступили на Міжнародному авіаційному показі

Українські льотчики виступили на щорічному міжнародному авіаційному показі «Bucharest International Air Show» у Румунії. У цьому авіадійстві також взяли участь кращі екіпажі цивільної та військової авіації з Румунії, Чехії, Іспанії, Болгарії. Усе, на що вони здатні, у складі української команди продемонстрували і представники Полтавщини.

8 серпня 2016, 16:35

На вихідних мисливці відкрили сезон полювання

Мисливці дочекалися сезону полювання. Від 6 серпня і до кінця грудня їм можна стріляти у пернатих. Чому з полювання інколи повертаються із порожніми руками – розпитували Олена Ляшенко та Валерій Пашнін.

8 серпня 2016, 16:36

На Полтавщині підприємство незаконно видобувало корисні копалини

На Полтавщині підприємство займалося незаконним видобутком корисних копалин. Фірма була зареєстрована у столиці, видобування газового конденсату здійснювала неподалік території виробничих потужностей філії через 383 свердловини у землі.

8 серпня 2016, 16:38

Восени у Полтаві буде більше півтисячі лічильників тепла

Понад півтисячі будинків – цього року, усі решта в Полтаві – в наступному. Такі плани обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» щодо забезпечення обліку споживання теплової енергії житловими багатоповерхівками міста. Мешканці понад двохсот будинків обласного центру у минулому опалювальному сезоні розраховувалися за опалення своїх помешкань за показниками будинкових лічильників, і комунальники підбивають перші підсумки рентабельності їхнього використання. Як змінювалися цифри у платіжках полтавців, які мешкають у цих будинках, – дивіться у наступному сюжеті.

8 серпня 2016, 16:40

Дитячий майданчик на городі – у жительки Копилів відбирають землю

Майданчик на городі – у Копилах під Полтавою у бабусі забирають землю, щоб поставити дитячі атракціони. У сільській раді пояснюють, що вона захопила її самовільно. Старенька запевняє, що отримала ділянку у спадок. На вуличну раду запросили нашу знімальну групу.

8 серпня 2016, 16:41

Полтавці читатимуть чи будуть пити – на газетні ряди біля ЦУМу навісили ланцюги і замки

Досить читати. Замість газет і журналів полтавці, ймовірно, будуть відпочивати в кафе. Минулими вихідними навпроти ЦУМу закрили арку, у якій кільканадцять років традиційно розташовувався газетний ряд. Місцеві мешканці припускають, що натомість там з'явиться ще один заклад харчування. Але на бунт люди вийшли з іншої причини: навішені замки та виставлені правоохоронці закрили їм єдиний вихід із двору.

8 серпня 2016, 16:43

Сезон кавунів та динь – у розпалі

Сезон кавунів та динь – у розпалі. Працівники ветеринарної медицини запевняють, що їсти баштанні саме час. Однак, не всі. І попри те, що на офіційних ринках їх продають не так і багато, не варто довіряти першим-ліпшим «точкам» продажу. Тож, наскільки безпечні у Полтаві кавуни, та де такі знайти і скільки чекати до появи місцевих ягід – дізнавались Інна Безугла та Євген Чорний.

8 серпня 2016, 18:32