Архів новин за 5.08.2016

У Полтаві презентували фільм про старовинний храм

«Благодать під соснами» – у Полтаві презентували фільм про старовинний храм. Дерев'яна церква у Вельбівці під Гадячем – її історія тісно переплетена з життям села. Творців фільму зацікавила як архітектура храму, так і сам феномен церковного життя.

5 серпня 2016, 16:19

Біля театру імені Гоголя полтавцям пропонують мед на різний смак

У Полтаві розпочалося Свято меду. Біля Театру Гоголя розташували свої намети пасічники з усієї області. Полтавцям вони пропонують різні види меду та медових виробів. Скільки триватиме цей ярмарок та що ще там можна придбати – дивіться далі у випуску.

5 серпня 2016, 16:20

ГО можуть виключити з реєстру неприбуткових організацій

Громадські організації можуть виключити з реєстру неприбуткових організацій, якщо до наступного року вони не встигнуть підлаштуватись під нове законодавство. Зміни до Податкового кодексу набули чинності кілька тижнів тому. І щоб представники громадських формувань знали, що їм робити тепер, в обласній адміністрації юристи та фіскальники вирішили провести інформаційний семінар.

5 серпня 2016, 16:22

Основна причина ДТП в області – перевищення швидкості водіями

Кількість ДТП на автодорогах державного значення зменшилася, у містах – збільшилася. Загалом аварійність в області зросла на 30%. Серед причин скоєння дорожньо-транспортних пригод на першому місці – перевищення водіями швидкості руху. Яка ситуація із дитячим травматизмом, та де у Полтаві найчастіше відбуваються аварії – у наступному сюжеті.

5 серпня 2016, 16:23

Один із корпусів Горбанівського геріатричного будинку утеплюють

Під Полтавою, у Горбанівці, утеплюють геріатричний пансіонат. В одному корпусі уже замінили вікна та «обшили» стіни. Чи позначився ремонт на комфорті мешканців – сьогодні бачили наші журналісти. 

5 серпня 2016, 16:25

Після негоди у Полтаві взялися лагодити вулицю Шолом Алейхема

У Полтаві проведуть геодезичні роботи по вулиці Шолом Алейхема. Їх не влаштовували вже більш як 20 років. Як наслідок – після останньої зливи, що трапилася у середу, дорогу затопило. Крістіна Брігіда – далі.

5 серпня 2016, 16:27

Відпочивати за кордоном дешевше, ніж в Україні

Відпочивати за кордоном дешевше, ніж в Україні – у цьому переконують туроператори. Кажуть: попри нестабільну політичну ситуацію в лідерах – Туреччина. Де влітку відпочивають полтавці – цікавилася Олена Ляшенко. 

5 серпня 2016, 17:24