Архів новин за 31.08.2016

Майже 20 років полтавські лісівники змагаються за звання кращого вальника лісу

Майже два десятиліття полтавські лісівники змагаються за звання кращого вальника лісу. Цього року турнір пройшов у Гадячі. 12 кращих представників галузі показували, на що здатні. Аби отримати головний приз – бензопилу, слід було ідеально виконати п'ять завдань.

31 серпня 2016, 17:11

Пляшка по голові як аргумент у суперечці

Пляшка по голові як аргумент у суперечці. Двоє знайомих чоловіків у Кобеляках спочатку разом розпивали спиртні напої, а потім посварилися. Після цього одного із них довелося везти до місцевої лікарні. 

31 серпня 2016, 17:13

Полтавські правоохоронці пройшли навчання із тактичної підготовки

Полтавські правоохоронці пройшли навчання із тактичної підготовки. У ньому взяли участь начальники та заступники територіальних відділів та відділень поліції області, начальники структурних підрозділів обласного апарату поліції. Як це було – дивіться у наступному матеріалі.

31 серпня 2016, 17:14

До нового навчального року у Подільському районі влаштували свято для дітей

До нового навчального року у Подільському районі влаштували свято для дітей. Представники районної ради зібрали малечу малозахищених категорій. Уже традиційно їх запросили до кафе. А ще – пригощали морозивом та роздавали одяг.

31 серпня 2016, 17:19

Окрім того, що ризикують своїм життям, ще й не дослухаються порад поліцейських

Окрім того, що ризикують своїм життям, ще й не дослухаються порад поліцейських. Мова – про пішоходів, які перебігають через 4 смуги руху. Сьогодні наша знімальна група разом з патрульними побували на одному з місць, де пішоходи постійно ігнорують наявні правила. Репортаж з вулиці Європейської – далі у випуску.

31 серпня 2016, 17:21

Восьмитисячну родину ПУЕТу також поповнили нові студенти

Восьмитисячну родину Полтавського університету економіки та торгівлі також поповнили нові студенти. Першокурсників до свого університетського братства у виші приймали на урочистій церемонії посвяти. Кращі студенти старших курсів передали вчорашнім абітурієнтам символи навчання – залікову книжку та студентський квиток.

31 серпня 2016, 17:23

Полтавці стали студентами

Полтавці стали студентами. Посвята у першокурсники в переддень нового навчального року відбулася у середу в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Цьогоріч виш поповнився більш ніж двома тисячами нових студентів. Що ще нового очікує на його молодь, та чого бажали новоспеченим учням – дивіться далі.

31 серпня 2016, 17:25