Архів новин за 30.08.2016

На Полтавщині збільшать фінансування «Рекреаційного центру «Криворудський»

На Полтавщині збільшать фінансування «Рекреаційного центру «Криворудський». Відповідний проект рішення підтримала комісія обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. На засіданні останньої також обговорили результати полтавських спортсменів на минулій Олімпіаді, а також ситуацію зі спортивними майданчиками в області. Крістіна Брігіда – далі.

30 серпня 2016, 16:31

З 1 вересня у 23 населених пунктах області з'являться Бюро правової допомоги

З 1 вересня у 23 населених пунктах Полтавської області з'являться Бюро правової допомоги. Вони покликані спростити та розширити доступ мешканців регіонів до безоплатної правової допомоги. Більше про послуги, які можна отримати у нових центрах, – в наступному сюжеті.

30 серпня 2016, 16:32

У найближчі роки на Полтавщині може з'явитися майже три сотні нових свердловин

У найближчі роки на Полтавщині може з'явитися майже три сотні нових свердловин. Їх створення можливе лише за участі інвесторів, одним з яких вже стала білоруська нафтогазова компанія. Частину потенційних родовищ планують розробляти за допомогою гідророзриву пласта. Це планується провести у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України.

30 серпня 2016, 16:34

У Полтаві з вікна випав маленький хлопчик

У Полтаві з вікна випав маленький хлопчик. Дитина вибралася на підвіконня, та вивалилася з третього поверху. Лікарі говорять: це вже другий випадок нинішнього літа, коли у Полтаві з вікон випадають діти. Про долю хлопчика дізнавались мої колеги.

30 серпня 2016, 16:36

Знову на старт: полтавські вчителі заявили про готовність вчити 27 тисяч школярів

Готові до нового навчального. Полтавські вчителі підбили підсумки минулого року та обговорили, як працюватимуть у наступному, що розпочнеться вже за день. У палаці дозвілля «Листопад» традиційно наприкінці серпня на педагогічну конференцію зібралися міські освітяни. Про що говорили і чим хизувалися – дивіться далі.

30 серпня 2016, 16:37

На центральному кладовищі розпочали будівництво Меморіалу воїнів АТО

На центральному кладовищі розпочали будівництво Меморіалу воїнів АТО. Підготовка тривала більше року, бо ж всі деталі погоджували з рідними загиблих воїнів. На будівництво Меморіалу вже виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень. Найближчим часом планують ще додати 300 тисяч.

30 серпня 2016, 16:39

Перед початком навчального року рятувальники перевіряють готовність освітніх закладів

Аби навчання цих дітей було безпечним, рятувальники перед початком нового навчального року перевіряють готовність освітніх закладів. В першу чергу, дивляться на наявність вогнегасників та справність запасних виходів. Свідками візиту надзвичайників до однієї із шкіл була і наша знімальна група.

30 серпня 2016, 16:51