Архів новин за 26.08.2016

До Полтави приїхав кращий кінооператор незалежного кіно

До Полтави приїхав кращий кінооператор незалежного кіно. Заслужений діяч мистецтв України Юрій Гармаш, той самий, якому пощастило знімати роботи Івана Миколайчука, відвідав обласну бібліотеку. Полтавським шанувальникам він розповів про те, як оцінює сучасне кіномистецтво, чим доводилось займатися, коли в Україні не було кіно, а також дещо зі своїх спогадів про непересічних українців.

26 серпня 2016, 16:55

Ляльок найдавнішого типу виставили у садибі Котляревського

Ляльок найдавнішого типу виставили у садибі Котляревського. Свої мотанки представляє полтавська майстриня Наталія Свиридюк. Із тканини та природніх матеріалів, що застосовували іще у прадавні часи.

26 серпня 2016, 16:57

Поліція затримала чоловіка-транссексуала

Поліція затримала чоловіка-транссексуала. Він займався проституцією, надаючи свої послуги за 2000 гривень. Затриманий пояснює: гроші збирає на операцію, оскільки хоче змінити стать і перетворитися на жінку.

26 серпня 2016, 16:59

Триває місячник безпеки дорожнього руху

Триває місячник безпеки дорожнього руху. Наша знімальна група побувала з патрульними в рейді, на якому працювали з водіями легковиків. Увагу звертали на незначні порушення правил, такі як їзда без паска безпеки, недотримання правил зупинки-стоянки, чи неправильний проїзд перехресть. Цього разу не карали, а лише проводили профілактичні бесіди.

26 серпня 2016, 17:00

Міське управління освіти підозрюють у непрозорості

Підозри в непрозорості – Всеукраїнський рух проти корупції та «Інститут аналітики та адвокації» промоніторили тендери, проведені міським та обласним управліннями освіти. Результати спостережень озвучили на прес-конференції.

26 серпня 2016, 17:01

У полтавських лікарнях і на вокзалах, ймовірно, з'являться безкоштовні книжкові полиці

У полтавських лікарнях і на вокзалах, ймовірно, з'являться безкоштовні книжкові полиці. А ще – у місті можуть підсвітити фонтани та спробують збирати скло. Такі проекти від полтавців знайшли схвальний відгук від експертів групи з питань партиципаторного бюджетування. Загалом 51 пропозицію уже підтримали. Далі їх долю вирішуватимуть голосуванням усі бажаючі, і хто набере найбільшу підтримку – наступного року такий проект мають втілити. Більше про рішення останнього засідання робочої групи – у нашому наступному матеріалі.

26 серпня 2016, 17:02

Полтавщину відвідали представники Рятувальної організації Великобританії

Полтавщину відвідали представники Рятувальної організації Великобританії. Під час перебування в регіоні вони ознайомилися зі структурою Служби порятунку «101». Спеціально для іноземних колег місцеві вогнеборці організували практичні тренування бійців ДСНС з ліквідації різних надзвичайних ситуацій. Що найбільше вразило англійських рятувальників – знають мої колеги.

26 серпня 2016, 17:04

На перехресті вулиць Сінної та Гончара (колишня Енгельса) трапилася ДТП

Не всі водії дослухаються порад поліцейських, в результаті ігнорування Правил дорожнього руху і стаються аварії. Одна з таких трапилася сьогодні на перехресті вулиць Сінної та Гончара (колишня Енгельса). Тут зіткнулися «Газель» та «Форд» «Фієста». Обидва водії запевняють: їхали на дозволений сигнал світлофора.

26 серпня 2016, 17:11

В селі Литвяки Лубенського району зафіксували африканську чуму свиней

В селі Литвяки Лубенського району зафіксували африканську чуму свиней. Це вже четвертий випадок за рік, коли на Полтавщині виявляють це захворювання. Нині введений карантин та триває вилучення свиней у місцевих жителів. Для людей хвороба безпечна, натомість заражених тварин умертвляють та спалюють при високих температурах.

26 серпня 2016, 19:39